Buna evlilik denir mi?

Sonuna kadar okumadim artik sinirleniyorum boyle erkeklere 5 yil dile kolay nasil sabrediyorsun resmen sen ona bakiyorsun baska islevi yok adamin isinde varmis daha fazla zaman keybetme bu adamla

Haklısınız zaten 8 yıldır 1 tek argo kelime bile kullanmadık birbirimize istesekte kullanabilen insanlar değiliz o hiç sesini bile yükseltmez hakaret boyutuna hiç gelmeyiz ama öte yandan içten içe göçtü evlilik

Bosan yada boşanma diyemem bu çok kolay bir söylem olur.Topu ona at ve kararlı duruşunu sergile .Çünkü kaybetme korkusunu yaşaması gerekiyor.Lütfen kararligini hissettir YAVRU KUS.Evliliği için çocuğu için çırpınan kadınlar hep bana anneye muhtaç yavru kuşları hatırlatır bu sebeple yavru kus diyorum Allah doğru kararlar almanı ilham etsin insaALLAH

Çok teşekkür ediyorum

Evlilikte en çok aranan bu işte ; saygı. Yıllar gecsede kaybetmemissiniz, ne güzel..

Demek ki hala umut var sizde.

Kalbinizi bir yoklayin , sizde ve eşinizle hala sevgi varsa kurtarmak için yola çıkın.

En azIndan yavrunuz büyüdüğünde , canınızı gönül rahatlığıyla anlatırsınız.

Aklıma bir şey takıldı ; madem bagirmiyorsunuz oğlunuz neden kavgamız esnasında başının ağrıdığını , evi terk etmek istediğini söyledi ?

Tartışmayla normal konuşmanın farkını kavrıyor kızım o yüzden bizim tartışmamızı istemediği için öyle söyledi bence. Hatta eşim kızıma biz çok az tartışıyoruz dedi oda kötünün iyisi değil iyinin iyisi olmanızı istiyorum diye bir çıkış yapıp şaşırtmıştı bizi. Demekki çok etkileniyor. Güzel düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum

5 yil ayri yatiyorlar, kadin ih demedi, neyin kararligi? Konu sahibi bu resti 5 yil önce cekecekti ki inandirici olsun. Adamin umrunda degil konu sahibin bosanmasi, üstüne nafaka bile alir. Adam karisini öpmüyor sarilmiyor. Ayni evde bosanmis gibi yasiyorlar zaten. Daha neyin cabasi olsun?

Zaten cocuk coktandir alacagi kadar zarari gördü. Bu saatten sonra konu sahibi "bana bak, artik ben ile yatacaksin yoksa bosarim" derse nolur? Sevgi, ask, sefkat bunlar bosanma korkusu ile yapilcak seyler degil, ki ortada bosanma korkusuda yok.

Konu sahibide aslinda durumundan o kadarda sikayetci degil. Yeterki basinda erkek olsun, dul olmasin kafasinda. Yoksa 5 yildir ayri uyumak nedir ya?

Sadece o kiz'a üzüldüm. Ilerde tipki babasi gibi biri ile evlenir. Kari koca arasinda sevgi, nese, mutluluk hic bilmiyor. Yazik.

Bunu her yerde kopyalayip yapistirmak gerekir. 2019 yilinda halen bohcanin bile kadini degerli degil, degersiz yaptigini anlatmak zorunda kalmakta üzücü.

Konu sahibinin babası onlar 6 aylıkken vefat etmiş, cenaze de yanına bile gelmemiş eşi , zerre sevgisi , saygısı, marhameti yok. Üzerine çaba gösterilecek bir ilişkileri başından beri yokmuş aslında.

Söylediklerinizin birçoğunda haklısınız ama bazen olayın tam içinde olmadan anlaşılamayabiliyor, başımda erkek olsun kaygısında olmadım hiç bir erkeğe ihtiyacım yok ama dediğim gibi hep hayalim çocuğuma huzurlu bir ev sunmaktı ben bunu ona yansıtmamak için elimden geleni yapıyorum. Kestirip atmak kolay olmuyor.

eviniz çok huzurlu ise boşanmayın madem. ev arkadaşlığına devam.

Başlığa istinaden hayır buna evlilik denmez. Sizinki biraz ev arkadaşlığına dönmüş. Adam çalışmıyor ayrı uyuyorsunuz cinsellik yok.Bu durumda siz huzurlu değilsınız ki çocugunuza böyle bir ortam sunabilin. Huzurlu ev ortamı için önce sizin aile ortamında mutlu huzurlu olmanız gerekiyor.

kendi çocukluğumdan yola cikarak söylüyorum. siz masallar diyarinda gibi davransaniz da cocuk bilir. huzursuzluk mu var sikinti mi var sıkıntıyı anne mi cikariyo baba mi kim beni daha çok seviyo gerçekten değer veriyo....

çocuklarınız için yaptığınızı iddia ettiğiniz her gereksiz fedakarlık yarın size ya evladinizin ağzından zehirli ok olarak geri döner ya da evladinizin karakterinde kalbinde derin izler birakarak geri döner.

bi de bu yönden bakin olur mu.

ben üç yaşında sır tutan kime neyi söyleyeceğini bilip kime ne denmeyeceginu bilen bir çocuktum. hep yasitlarimdan cok olgun ileri görüşlü oldum. gecmise donsem çocukluğumu çocuk gibi yasamak isterim. siz şimdi çocuk bubsekilde harika sanarsiniz. ama ben herkes mutlu olsun diye cok memnunum gibi davranır herseyi olagan karsilardim. hiç bişey isteyemezdim sordukları zaman icim gitse bile ben sevmiyorum istemiyorum derdim.

size akılcı davranmanızı tavsiye ediyorum.

Egitim durumunuzu gözönüne alınca sanki başkasi konusuyor gibi.
Cevre baskısı nedir Allah aşkina?
En az yüksek lisans mezunusunuz ve lise mezunu eşiniz için "İş buldum ona" diyorsunuz.
5 yildir ayri yatiyorsuniz, işsiz sevgisiz adamı evde besliyorsunuz.

Vallahi biz size ne diyelim ki şimdi?

Aynı yatakta yatmıyorsunuz yıllardır ama onun canı isteyince gidip birlikte olıyorsunuz. Sonrada geri gidip kendi yatağınızda yatıyorsunuz. . Bu çok onur kırıcı ve iğrenç bir durum. Yapmanız gereken belli üzgünüm

Ayrılmak için ne bekliyorsunuz ki? Adam maaşını yiyor dava açınca nafaka bile talep eder. Bırakın küçük yeri insanlar ne söylerse söylesin. Hiçbir kadın durup dururken yuvasını yıkmaz.
Cinselliği geçtim 4 sene ayrı yattığınız da kavga gürültü çıkarmadınız mı?
Maddi özgürlüğüm olsa bir sn. Evli kalmam ne güzel özgürlüğünüz var. O mutlu yuvayı kızınızla tek başınıza kurun. O da salonda popo büyütmeye devam etsin.

Duygularınızı bir kenara bırakıp neden birlikte olduğunuzu , o hayatınızda olmasa nasıl bir hayatınız olacağını maddelendirin, hayat kocanız bile olsa , kendinizi üzmeye değmez, yıllar geçer bir bakarsınız püfff gennçliğiniz gitmiş, değişmeyecek karakterler bunlar, yada kabullenip devam edin , ki en kolayı kabullenmek risk almayan insanlar kabullenerek yıllarını geçirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…