Buna evlilik denir mi?

yapma sakın evlilik 3 yılda düzene giriyor. bende 26 yaşında evlendim 29 yaşındayım daha yeni hamile kaldım. elalemi boşver sıkıntıyı seninle beraber çekmiyorlar sonuçta.

kızım seviyo diye evde muhabbet kusu besler gibi öyle ilgisiz umursamaz tembel bi adamk evde beslemezdim ben.

kızınız büyüyünce bu durumda büyüyüp normal kabul etme ihtimali de var. kızınızin sizin durumunuzda yasamasina iciniz elverirse sabredin. el vermiyosa zaten isiniz varmia basin tekmeyi gitsin

Dışarıya çıkmaz ancak beraber çıkarız bizden ayrı sadece halısaha maçına gider. Gerçekten sevilmek istiyorum ne kadar güçlü olursam olayım insan başını kocasına yaslamak istiyor
Ya tabi ki ister ben anlayamıyorum sen neden sevilmemeyi kabulleniyorsun. Kimse kabullenmez bunu lütfen kendine bunu yapma dinen de lafının hakkıdır kendini ihmal eden erkekten boşanmak seninki ihmali geçmiş kocan seni seviyor mu artık bi düşün ve lütfen biraz kendini düşün onun da hiçbir şey yapamıyorsan gözünü korkut bir kaç ay ayrı kalın da görsün dünya kaç bucak

esin seni sevmiyor ve arzulamiyor. net. bana cikar icin yapilmis bir evlilik gibi geldi.
bende aralik ayinda ameliyat oldum ve iyilesmeden iliskiye girmek istemedigim icin yaklasik 3 ay boyunca iliski yasamadim. ama partnerimle her saniye sarmas dolas oturduk/yatdik. elele uyuduk vs.
esinizin size cinsel acidan yakinlik hissetmemesi normal degil.

yapma sakın evlilik 3 yılda düzene giriyor. bende 26 yaşında evlendim 29 yaşındayım daha yeni hamile kaldım. elalemi boşver sıkıntıyı seninle beraber çekmiyorlar sonuçta.
Kesinlikle bende oyle dusunuyorum. Esimi cok seviyorum ama devir cok degisti hersey bizim istedigmiz gibi ilerlemiyor.

yapmayın arkadaşlar hemen ayrılın demek ne kolay.5 yaşında bir çocuk var arada ve kadın kocasını seviyor neden ilk seçenek ayrılmak olsun siz ilk fırsatta boşayın eşlerinizi çok istiyosanız.

En azindan blöf yap tehtit et diyorlar durumu idrak edemediniz mi kocasi umursuz biri. Sabredecegi kadar sabretmis zaten. Cocuga hicbirsey olmuyor valla bosaninca.

Zaten çok iyi biri ama durumu yok yatakların evliliklerde ayrılması çok çok büyük bir hata , neden yeni iş aramıyor bu da hata . Beş yaşında evladiniz var evlilik adına çok kötü bir örneğin içinde büyüyor yavrunuz. Ya evliliginizi toparlayin bunu kendiniz ya da evlilik terapistleriyle yaparsınız ama böyle gitmez . Yıllardır ayrı yatmak nedir . Hanımlar en önemlisi sizin mutluluğunuz evlilik birliktelik sadece erkeğin mutluluguymus gibi inatla davranıp inatla hareket etmeyin.
Ben kendi adıma söyliyim benim mutluluğum çabayı hak ediyor ve mutluluğum için karşıdan biseyler beklemem . Mutluluğum karşıdan biseyler bekleyebilecegim bişey değil

arkadaşlar siz ne kadar kin doluyorsunuz bir anda.boşanmaktan başka öneriniz mi yok aile desteği alsınlar birlikte tatile çıksınlar karşılıklı sorunlarını tartışsınlar anlaşamadıkları hususları çözmeyi denedikten sonra saygı çerçevesinde son çare boşanmak olsun.ayrıca siz sadece kadının yazdıkları kadar biliyorsunuz.

Bacım ya
Sunu ilkokul mezunu öksüz bir ev hanımı yazsa bi tık belki anlarım ama kendin ayakların üstünde duruyorsun yetmiyor evide gecindiriyorsun aşk yok sevgi yok hatta iletişim bile yok
Ne diye işsiz gücsüz aşksız sevgisiz odun bi adamı hala koynunda besliyorsun
Cocugunun babası ok her daimde öyle kalıcak saygı her daim baki olmalı ama babalık vasfı evde bir yıl calısmadan yatmak arada cocukla ilgilenmek değil ki devam ettiriyorsun

Tabi çıksınlar tatile adam 1 yıldır evde yatıyor zahmet edip iş aramıyor konu sahibi birde parasıyla tatile çıkarsın eşini. 2 ay önce konuştuklarında ben böyleyim demiş zaten.

5 yıldır eşinden ayrı yatan, eşiyle hiçbirsey paylaşmayan bundan zerre rahatsızlık duymayan adam destek almak istemez büyük ihtimalle çünkü hayatından memnun.

Ben kendi adıma kadınların kendilerini bile bile mutsuzluğa mahkum etmesini normal göremiyorum. Eşinden ilgi alaka göremediği için kendini eksik hissetmesi bir insanın ne kadar incitici.

Bir evlilik eşlerden ikisi de çaba gösterirse düzelir yoksa bu saçma düzen böyle devam eder.

5 6 aylık bir olay değil ki kadın yıllardan bahsediyor. aylarca konuşmamaktan bahsediyor. tabi ki tek taraflı yorumluyoruz çünkü tek taraflı dinliyoruz. demek ki kadın boşanmak istiyor ve kendine destek arıyor. bu da ayrı bi psikoloji onaylanmak istiyor olabilir. bizde onaylıyoruz. evet düşündüğün gibi böyle bir hayat geçmez diyoruz.

Sen konu sahibinin ekmek elden su gölden yaşayan kocası olabilir misin acaba? Adam bile bu evlilik için senin kadar çaba sarfetmiyor.

ne kadar güzel okoumuş akademisyen olmuşsunuz, başka bir üniversiteyi geçmeyi neden düşünmüyorsunuz, küçük bir yerde toplum baskısından korkuyorsunuz, farklı bir yere giderseniz boşanmanız da kolay olur, benim eşim de çalışmıyor ve hiç karı-koca ilişkimiz yok ve boşanıcaz artık üstelik malesef ikimci evliliğim çocuğum da daha 19 aylık yani sizden daha da zor durumdayım, yaşınız kaç, sadece çocuk için bir ömür bu adamın kahrını çekmeye değer mi, başka yerde çocuğunuzla daha huzurlu mutlu bir hayat yaşamak varken neden hala o adama katlanıyorsunuz ? seviyormusunuz

İnsan kendine bunu neden, nasıl yapar?Ona katlanmak için tek bir sebebin var mı?
"Kızım babasını seviyor,düşkün"deme!Eve köpek alsan kızın onu daha çok sever emin ol..Kadınlık gururunuzu ayak altına almışsınız,bari annelik gururunuzu cignetmeyin.

Akşama kadar yatıyor en çokta kışın soğukta üşüyerek eve girdiğimde onu evde kısa kollu tshirtle yatarken görünce sinirim bozuluyordu
bende kışın yağmurda karda bebeğimi bırakıp işe giderken o sıcak evde yan gelip yatmasını hiç kabullenemiyorum, 8 yıl iyi sabretmişsiniz 2,5 yıl oldu artık dayanacak mücadele edecek gücüm yok, çünkü huylu huyundan vazgeçmez 40 yaşına gelmiş adam bu saatten sonra benim onun için yapabilecek hiçbir şeyim yok, lütfen sizde cesaretinizi toplayın, peki sizi aldatıyor olabilir mi, benim kocam olacak adam beni aldatıyor ben daha yeni fark ettim malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…