Buna evlilik denir mi?

Adamı Bırak Köpek Al Onu Besle Hem seni eve gelince sevinçle karşılar hem mutlu eder

5 yıldır ayrı yatıyorlarmış zaten 5 yıl yahu dile kolay. Evde de hiç temasları yokmuş. Adamın umrunda olacağını hiç sanmıyorum. Karısı yok gibi davranıyor zaten.

Boşanmak çok kolay bişey değil ama bu hayatı yaşayıp kendimi hep üzmektense boşanmayı tercih ederim siz iyi idare etmişsiniz

Kızınızı öne sürmüşsünüz ama bahsettiğiniz b profildeki adamın çocuğuyla da gerçekten ilgileneceğini hiç zannetmiyorum. Kaldı ki ilgilense bile çocuğunuz sıcak bir aile ortamında büyümüyor.

1 yıldır çalışmayan,size eş olmayıp birde hiç çaba göstermeyen adamı boşa tutuyorsunuz hayatınızda.

Yeter ki evlilik olsun da, gerekirse çamurdan olsun kafası bu. Zira ortada ismen bir evlilik var ama cismen yok. Bir çocuğa aynı çatı altında yaşayan anne baba değil, mutlu anne baba, sıcak bir yuva lazım. O yüzden kızınızı bahane etmeyin. Babasını seviyor demişsiniz de, o yaşta sevecek tabi. 5 yıldır ayrı yatmak nedir, cinsel hayat çoktan bitmiş. Evde su kabağı gibi yatıyor üstelik, çocuğum varmış, ailem varmış, sorumluluklarım varmış, adamın umurunda değilsiniz. Eeee neden birliktesiniz? Bu evliliğin size ya da çocuğunuza ne faydası var? Ev arkadaşı bulsanız emin olun çok daha fazla paylaşımda bulunursunuz.

yapmayın arkadaşlar hemen ayrılın demek ne kolay.5 yaşında bir çocuk var arada ve kadın kocasını seviyor neden ilk seçenek ayrılmak olsun siz ilk fırsatta boşayın eşlerinizi çok istiyosanız.
Böyle kocalarımız olsaydı biz de boşardık emin olun

yapmayın arkadaşlar hemen ayrılın demek ne kolay.5 yaşında bir çocuk var arada ve kadın kocasını seviyor neden ilk seçenek ayrılmak olsun siz ilk fırsatta boşayın eşlerinizi çok istiyosanız.
Hangi eş? Beş yıldır karısının yanında dahi uyumayan, ev arkadaşı mesafesinde, 1 yıldır çalışmayan adama eş demek gerçekten eş olanlara hakaret olur...

Kapının önüne koy gitsin anasında yatsın ,fazla imtiyaz vermişsin ,
Kızın babası onun isteklerini yapmasın oda sevmez emin ol

az daha sabret tez i bitir ondan sonra yoluna bak ,
hem cinselliği benimde canım istemıyor zaten demekle olmaz o da bir sağlık

Hangi eş? Beş yıldır karısının yanında dahi uyumayan, ev arkadaşı mesafesinde, 1 yıldır çalışmayan adama eş demek gerçekten eş olanlara hakaret olur...
İş arkadaşlarımla bile daha çok şey paylaşıyorum. Hatta onların eşleriyle olan diyaloglarına hayran kalıyorum. Sonra benim eksiğim ne ki bu kadar ilgisiz eşim diyorum

Çomarın tekiymiş, ayrılsanız daha iyi zaten her şeyi siz yapıyorsunuz.

Ekmek elden su gölden geciniyor eve hic bir faydasi yok, tum gun evde. Siz calisiyorsunuz birde size karsi hic bir sekilde baği yok. Eeee siz neden cekiyorsunuz. Sizi uzmekten baska birsey yok ki.
Cocugum icin demissinz, cocugunuz mutsuzlugunuzu hissetmiyor mu saniyorsunuz ?
Onu baba yatarken, annenin calistigi bir evde buyutmek. Mutsuz.bir yuvada buyumesi
Pek piskolojisi icin iyi bir durum dğil bence.

Erkekler için işini kaybetmek eşini kaybetmekten daha stresli oluyormuş
Sizinki pek işsizliğin kötü yanlarını yaşamamış gibi
Sizden harçlık falan mı alıyor

Erkekler için işini kaybetmek eşini kaybetmekten daha stresli oluyormuş
Sizinki pek işsizliğin kötü yanlarını yaşamamış gibi
Sizden harçlık falan mı alıyor
Akşama kadar yatıyor en çokta kışın soğukta üşüyerek eve girdiğimde onu evde kısa kollu tshirtle yatarken görünce sinirim bozuluyordu

Neden ayrı yatıyorsunuz?

Siz eğitimcisiniz yapmayın lütfen.. herşeyden önce kız evlat annesisiniz toplum baskısından çekinmek nedir? Sizde böyle yaparsanız elinde mesleği olmayan diğer kadınlar ne yapsın?

Çocuğunuz babasından ayrılmıyor, siz ayrılıyorsunuz sonuçta istediģi kadar görsun babasıni hergün annesini mutsuz görmesinden daha iyi olur psikolojisi

Hayata bir kere geliyoruz.. bu yaşadığınız evlilik değil işkence. Psikolojik şiddet!
Kendinize bunu yapmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…