Buna evlilik denir mi?

O adamı gönderip kedi ya da köpek sahiplenin. En azından sevap kazanırsınız. Adam resmen çekersen buyum ben demiş daha ne yapsın

Eskiden beri en hassas olduğum konulardan biride huzursuz evde yetişen çocuklardır çok üzülürüm onlara hep. Ben en çokta huzurlu bir yuvaya mutlu bir aileye sahip olsun istedim çocuğumu. 2 ay önceki tartışmamıza maalesef çocuğum şahit oldu ve 2 gün önce kendiliğinden onu hatırlattı bize, keşke o gün tartışırken kendinizi görseydiniz ben evi terk etmek istedim başımın ağrısından dedi daha 5 yaşında ben çok üzülüyorum böyle olunca hassas noktam çocuğum. Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için

Eğitim durumunuz çok mu farklıydı ve eşiniz işten kaçan tembel bir yapıya mi sahipti.

Eğitim durumunuz çok mu farklıydı ve eşiniz işten kaçan tembel bir yapıya mi sahipti.
Eşim lise mezunu, memleketinde özel bir firmadaydı işi bıraktı geldi evlendik sonra burdan iş buldum ona 5 yıl falan çalıştı sonra şımardı az yetki verdiklerinde ve müdürüne rest çekmeye başladı oda ilk fırsatta buna istifa ettirdi. Ben üniversitede hocayım. Evet çok tembel ve sorumsuz evlendikten sonra farkettim Malesef. Ona sorsan dünyanın en iyisi. Tek hatam babasıda çok ilgisiz ve krallığını ilan etmiş bir adam hepsinin ödü kopuyor oda karısıyla aynı bizim gibi öyle bir babadan böyle birinin olacağını görmemek büyük hataydı. Belkide babasını eleştirdiği için farklı zannettim.

İyi de anlamadım şimdi
Kızlarımız okusun kendi ayakları üstünde dursun meslek sahibi olsun bu işin yolu bu diyoruz

Sizde hepsi var kendinize gelin

Ne anlamı kaldı şimdi

Bir farkınız var mı işi gücü olmadığı için kendi ayakları üstünde duramayacağı için gidecek yeri olmadığı için çeken kadından

O da çekiyor siz de

Aslında eğitim durumunun sizden farklı olması değilmiş sorun. Sorun karakterinin sizden farklı olması ve söylediğiniz gibi yetişme ortamı ile ilgili daha çok. Siz bu issiz kaldığı süreçte ona nasıl yaklastiniz. Yani sen üzme kendini benim kazandığım yeter mi dediniz yoksa iş bulması için baskı yaptınız mı. Eğer sizin rahatsız olduğunuzu bile bile iş aramiyorsa bence gözünü korkutmaniz gerekiyor bir şekilde. Bir de tüm gün evde ve size herhangi bir yardimi oluyor mu?

Kocanız babasına çekmiş değil mi?
Çünkü o babayla büyümüş. Eleştirse de ne gördüyse onu yapıyor.

Ya kızınız? Babasıyla büyüyüp onun gibi tembel bir kocası olduğunda katlanacak çünkü babam da öyleydi diyecek. Ve sizi örnek alıp, annem de işsiz, tembel babamı boşamadı, katlandı. Demek ki normal diyecek.

Yani özetle; kızınıza nasıl şeyleri evlilikte normalmiş gibi kodluyorsunuz şu anda, farkında mısınız?

Hadi yarılamıyorsun gözünü de mi korkutamıyorsun adamın canım sen kadın değil misin? Sevmek sevilmek arzulanmak istemez mi bi kadın? Senin de hakkın değil mi? Ya siz niye ayrı yataklarda yatıyorsunuz. Ayrıca sen aşama hep harçlık mı veriyorsun. Böyle adamdan boşansan da senin hayatında hiçbi şey değişmez emin ol. Kızın 5 yaşındaymış yeterince büyük bence. O da ilerde anlayacaktır. Kendine gel zaman akıp gidiyor her şey için geç kalma

Asil çocuğun için ayrilmalisin. Cocuk bu olaydan etkilenmediğinimi saniyorsun? Cocuğun ilk 6 yili çok önemli. Evliliğin böyle birşey olduğunu düşünüyor. Anne baba arasinda sevgi ve temas yok, baba ayri yatiyor. Gizlediğin sandiğin mutsuzluğu ve gerginliği hepsini his ediyor.

Adam seni sevmiyor. Büyük ihtimal ile gay yada aseksüel ve bir paravan evlilik yapti. Bir şekilde aldatiliyorsun bence. Herkesin sevgiye ihtiyaci var.

Toplum baskisi çocuğundan önemli değil.

Çocuğa bakıyor evde diğer işlerdede çok nadiren yardım eder

Adamın özgüveni beni benden aldı. Hem beş kuruş geliri yok, hem eve katkısı yok, cinselliğe faydası var desen o da yok; bu kadın beni kapının önüne koyar mı diye korkmuyor da kendisinden yalnızca ilgi bekleyen karısına işine gelirse ben böyleyim diyebiliyor. Vallahi bravo. Çocuğunuz için evde kuş falan besleyin daha faydalı olur.

Son düzenleme:
Dışarıya çıkmaz ancak beraber çıkarız bizden ayrı sadece halısaha maçına gider. Gerçekten sevilmek istiyorum ne kadar güçlü olursam olayım insan başını kocasına yaslamak istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…