buluşmada buluşup kanka olanlar tekrar buluştuu!!_resimli:)

tüü tüüü maşallah
Ne şekersinizz sizz öle bütün fıstıklar bi arada :lepi:
Allah ayırmasın kızlar dostlugunuzz daim olsun a.s.

Allah muhabbetinizi daim etsin..
Kişi iki cihanda da sevdiği ile beraberdir,dostluk böylesine kutsiyeti derin ve mukaddes..
Yüreklerinize,gülüşlerinize sağlık..

kızlar herkese selam hepiniz harikasınız =)sonunda kötü bir ay bitti ve sınavda bitti resmen kitaplara gömüldüm kk ya hiç giremedim desem yeridir hatta pc başına pek oturamadım neyseki sınav bitti ..artık özgürüm ve size baktım afiyet olsun herkese ve dostluğunuz daim olsun=)

bizde diyoruz msn aldı bu eklemiyi bizisositososito

nerdesinn sen yaaaklava:
hep seni aradı gözlerimiz kk daaa
senide cok istedik aramızda ama işlerin varmışsenağlama

ayy zaten hepinizi çok merak edıodumm ... merak ettiğime deydi hepinz ne kadar gusel bayanlarsınız yaa... çok tatlısınız... canı arkadaşlarım benimm ..daha nice nice buluşmlara..

derya b&m saolun kıslar yemin ederim hayatımın en zor aylarından birini geçirdim inanılmaz yoruldum ilk defa bu akşam dvd seyrettim biraz kafa dağıtıyorum tekrar buluşma yapınca çağırın benide sizi ekledim bu arada gelirse bir haber kabul edin=)öpüldünüs=)

hepiniz çok güzelsiniz asıl önemlisi sizlerin kalbi güzel bu güzellik doğal olarak yüzlerinizede yansımış maşallah size Allah dostluğunuzu daim etsin. gülen yüzleriniz hiç solmasın canlarım. . :1hug:

Bakmaz olaydım gece gece iskender klava:
Peeeeeeeh yarın ilk iş iskender yemek kaydirigubbakcemile3

Hepiniz çok tatlısınız maşallah kızlar muhabetiniz bol olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…