buluşmada buluşup kanka olanlar tekrar buluştuu!!_resimli:)

MAŞŞALLAH HEPİNİZİEDE, ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN :nazar::nazar:, SÜPER GÖRÜNÜYORSUNUZ kaydirigubbakcemile5 DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN,

:enbuyukkk:ANKARADAN KUCAK DOLUSU SEVGİLER :enbuyukkk:

masallah :nazar:ya hepiniz cok guzelsiniz masallah size yarabbim nazarlardan korusun dostlugunuz daim olsun ya aybikecim:1hug: nekadar hos bir esarp baglama tarzin var imrendim valla kapali bir bayan olmama ragmen kendi yaptigim baglamalar hic hosuma gitmiyor arkadaslarim begensede:eek: ya bir ara siteye koysana guzelim nasil yapiyorsun o baglamayi valla cok merak ediyorum kendinize iyi bakin kizlar hepinizi optum.Şeniz

aybükecim bende resimleri daha yeni gördüm.teşekkür ederim.ellerine sağlık.resimlerde kendimi baya tombalak gördüm hemen rejime başlıycam.ah bu kilolar ah.alırken iyde şimdi nasıl verecem diye kara kara düşünüyom.

:icecream::icecream:aybükecim bende resimleri daha yeni gördüm.teşekkür ederim.ellerine sağlık.resimlerde kendimi baya tombalak gördüm hemen rejime başlıycam.ah bu kilolar ah.alırken iyde şimdi nasıl verecem diye kara kara düşünüyom.

MAŞŞALLAH HEPİNİZİEDE, ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN :nazar::nazar:, SÜPER GÖRÜNÜYORSUNUZ kaydirigubbakcemile5 DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN,

harıka cıkmıssınız guzellıgnız yuzunuze vurmus dostlugunuz daim olsun kızlar:)

vaayy hepiniz çok tatlısınız:nazar:

aybikezehra senin kaşlarınada bayılıyorum ablam:nazar::1hug:

çok güzel görünüyorsunuz kılzar bayıldım valla
hepiniz birbirinden güzelsiniz nazar değmesin:nazar:

masallah :nazar:ya hepiniz cok guzelsiniz masallah size yarabbim nazarlardan korusun dostlugunuz daim olsun ya aybikecim:1hug: nekadar hos bir esarp baglama tarzin var imrendim valla kapali bir bayan olmama ragmen kendi yaptigim baglamalar hic hosuma gitmiyor arkadaslarim begensede:eek: ya bir ara siteye koysana guzelim nasil yapiyorsun o baglamayi valla cok merak ediyorum kendinize iyi bakin kizlar hepinizi optum.Şeniz

hepiniz çok güzelsiniz asıl önemlisi sizlerin kalbi güzel bu güzellik doğal olarak yüzlerinizede yansımış maşallah size Allah dostluğunuzu daim etsin. gülen yüzleriniz hiç solmasın canlarım. .:nazar::nazar::nazar::nazar: :1hug:

hepinize çoookkk çoookkk teşekkür ediyoruz kızlarrrr
a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

hepiniz çok güselsiniz dostluğunuz daim olsun..bakim dedim bakmas olaydım o iskende canlı canlı bana bakıyo sankimmmm...çokta severim hele bu halimle dadından geçilmes...mekan neresi bu arada ...aybike seni tanımıyorum ama görmüğşlüğüm var kk da hamilesin allah sağlıkla hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah...yüzünde solgun sanırım bulntın var...

hepiniz çok güselsiniz dostluğunuz daim olsun..bakim dedim bakmas olaydım o iskende canlı canlı bana bakıyo sankimmmm...çokta severim hele bu halimle dadından geçilmes...mekan neresi bu arada ...aybike seni tanımıyorum ama görmüğşlüğüm var kk da hamilesin allah sağlıkla hayırla kucağına almayı nasip etsin inşallah...yüzünde solgun sanırım bulntın var...

güzel yorumlarınız için teşekkürlera.s. bakırköy capacity :içelim:

vay vay vay gerçekten güzel resimler hepinize maşallah
bu arada iskenderler gözümüzden kaçmadı yani ne diyelim afiyet olsun

allah dostluğunuzu daim etsin arkadaşlar resimler cok güzel
ben buluşma resimleri bayılıyorum en azından sizleri tanıyoruz ve görüyoruz
ve kk bayanları sık sık bulusma bekliyoruz

hepınız bırbırınızden guzelsınız

coooook tatlisiniz hepiniz maasallahiniz var ne güzel eglenmissiniz mutlusunuz

Hepside birbirinden hoş hanımlar.:nazar:
Ne güzel bu vesileyle tanışıp kaynaşmak...
Aybikecim senin giyim tarzını çok beğeniyorum, yine çok güzel ve şıksın.
B&M ilk kez gördüm çok sıcak birine benziyor, hepinize güzel dostluklar dilerim.
Bu arada belinay_merve neden yok merak ettim?

allah dostluğunuzu daim etsin
bayıldım çok qüzelsınız vesselam:jeyyar:

masallah size hanimlar.:nazar::nazar: hepiniz cok güzel görünüyorsunuz

Aman Allah'ım bütün güzellikler bir arada delikafadulden

tüü tüüü maşallah :nazar:
Ne şekersinizz sizz öle bütün fıstıklar bi arada :lepi:
Allah ayırmasın kızlar dostlugunuzz daim olsun a.s.

Allah muhabbetinizi daim etsin..
Kişi iki cihanda da sevdiği ile beraberdir,dostluk böylesine kutsiyeti derin ve mukaddes..
Yüreklerinize,gülüşlerinize sağlık..

kızlar herkese selam hepiniz harikasınız =)sonunda kötü bir ay bitti ve sınavda bitti resmen kitaplara gömüldüm kk ya hiç giremedim desem yeridir hatta pc başına pek oturamadım neyseki sınav bitti ..artık özgürüm ve size baktım afiyet olsun herkese ve dostluğunuz daim olsun=)

:nazar:hepiniz çok güzelsiniz maşallahhhh:nazar:

oh butun kizlar toplanmis ne guzel yaa :eek:

ayy zaten hepinizi çok merak edıodumm ... merak ettiğime deydi hepinz ne kadar gusel bayanlarsınız yaa... çok tatlısınız... canı arkadaşlarım benimm ..daha nice nice buluşmlara..

hepiniz çok güzelsiniz asıl önemlisi sizlerin kalbi güzel bu güzellik doğal olarak yüzlerinizede yansımış maşallah size Allah dostluğunuzu daim etsin. gülen yüzleriniz hiç solmasın canlarım. .:nazar::nazar::nazar::nazar: :1hug:

Bakmaz olaydım gece gece iskender :eek:klava:
Peeeeeeeh yarın ilk iş iskender yemek kaydirigubbakcemile3

Hepiniz çok tatlısınız maşallah kızlar muhabetiniz bol olsun :nazar:

harıka cıkmıssınız guzellıgnız yuzunuze vurmus dostlugunuz daim olsun kızlar:)

vaayy hepiniz çok tatlısınız:nazar:

aybikezehra senin kaşlarınada bayılıyorum ablam:nazar::1hug:

çok güzel görünüyorsunuz kılzar bayıldım valla
hepiniz birbirinden güzelsiniz nazar değmesin:nazar:

maşallah..hepiniz çok güzelsiniz kızlar :hooray:

resimler süper
tanıdık tek kermesten derya var
öpüyorum sizleri

güzel yorumlarınız için hepinize tesekkürler allah herkese böyle arkadaşlıklar nasip etsin a.s. :nazar:

aybikecim ellerine emeğine sağlık çok güzel olmuş ehh bizde güzel çıkmışız valla hepinizi çok seviyorum allahım nazarlardan korusun iyiki varsınız iyiki hayatımdasınız:enbuyukkk::enbuyukkk::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

X