buluşma

kuzum85

aşk bir yangın
Kayıtlı Üye
1 Mart 2008
2.988
19
kızlar aşkım yakın zamnda geliyor 4 ay sonunda görebilicem onu ama her geldiğinde aynı yerlere götürmekten sıkıldım bana önerebileceğiniz yerler varmı kadıköy üsküdar tarafında :eek:en romantiğinden

teras diye bi mekan wardı yanlış hatırlamıyorsam baya da güzeldi...
ha bi de paşalimanı war...

hayda istanbuldada nere götüreyim diye soruyosan tatlım biz ölelimmm aaa buarada gözün aydın Allah kavuştursun rüya vadisinide anlatırsın artık orda evlenmek istiyorum banane dersin kaydirigubbakcemile2

fethi paşa konağının tam altında paşalimanı..çok uzun zaman önce gitmiştim ama çok beğenmiştim adresi tam ayrıntılı bilmiyorum kime sorsan söylerler...

üsküdar fethi paşa korusu...tavsiye ederm..
ya da beykozda beykoz korusu..sahilde takılabilirsiniz

romantik mi o zaman tabiki kızkulesi :asigim: bayılıyorum oraya bi kere gidebildim daha ama hem havalarda artık güzel karşısında da oturabilirsiniz kaydirigubbakcemile3 ama oralardaki mekanları pek bilmiyorum tabii mirmirmirmir

romantik mi o zaman tabiki kızkulesi :asigim: bayılıyorum oraya bi kere gidebildim daha ama hem havalarda artık güzel karşısında da oturabilirsiniz kaydirigubbakcemile3 ama oralardaki mekanları pek bilmiyorum tabii mirmirmirmir

gençlik yıllarım geldi şimdi alkıma salacak deyince:dance:

kız kulesinin karşısı o sahil salacak olarak geçer gülüm yanlış bilmiyorsam

ben izmirde oturuyorum :1rolleyes: istanbulda akrabalarımız var genellikle geliyorum istanbula hatta bu ay yine gelicem büyük ihtimalle... ama istanbul üsküdarda oturmak isterdim kızkulesi manzarası çok güzel zaten hep dizilerde görüyodum ölmeden bi kerede olsa gittim çok şükür kaydirigubbakcemile3

X