Bugünkü gündemden ötürü uyuyamiyorum

gul000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
42
10
Bugün oldurulen kizin vücudunun sansursuz goruntulerini x de gordum. Annesinin kızın kafasının basinda sinir krizi gecirdigini falan bunlar beni çok etkiledi ve uykum kacti, isigi bile kapatamiyorum. Gerçekten kendimi şokta hissediyorum akşamdan beri kendime gelemedim. Midem bulanıyor başım dönüyor o görüntülerden sonra. Sizler de gördünüz mü ne dusunuyorsunuz? Birkac gun once, az da olsa siddete meyilli oldugunu fark ettiğim sevgilimden ayrildigim icin kendimi sansli hissediyorum. Ama insallah her zaman yaptıgı gibi tekrar ulasmaya çalışmaz ve beni tehdit etmez. Cok korkuyorum. Ailem, kucuk kiz kardesim, kendim adina.

Allah korusun kötüyü çağırmayın lütfen … Ve evet bu olay yüzünden bende kendimi iyi hissetmiyorum aklıma geldikçe çok tuhafım 🥹 yani ne diyebilirim bilemiyorum, insanlar artık midemi bulandırıyor

hepimiz aynı haldeyiz
allah yardımcımız olsun çünkü kul olmuyor!!!

2 konu açıldı bununla alakalı ikinizin konusuna da uzuunn uzunn yazdım ama sildim hem de kaç kez...

Biraz önce " bale günah mı?" diye bir konu açıldı. Bakın üç beş yıla bu kadının kocası da bu katillerin yaptıklarından yapacak. Bir okuyun bakın bana hak vereceksiniz. Bu insanlar sinyal veriyor ama kimse umursamıyor.

Aynı başlığı açmak için geldim inan ki uyuyamıyorum bende bakmamaya çalışıyorum ama bu hayatımızın bir gerçeği bir anda sosyal medyaya girince görmüş bulunuyorsun maalesef... Annesini oraya çağırmış. Asıl ben polis müdahalesi neden bu kadar geç onu merak ediyorum nasıl olabiliyor gündüz vakti İstanbul'un gobeginde insan taşımak kolay mı

En son öldürülen küçük kızın haberini görmüştüm, bugün kim öldürüldü?? Ne iğrenç bir toplum olduk, sapığı, katili, pedofili🙄🙄
Bugün 2 tane 19 yaşında kız vahsice öldürüldü. Ama bu saatten sonra bakmanızı onermem ben aksam baktığım halde derinden etkiledi. 😣

Bir toplum dizayn etmeye calisiyorlar el birligiyle. Egitimsiz, fakirlestirilmis cahil bir toplumun icindeki bireylerin suca bulasmasi ve bu suclarin cezasiz kalmasi buna meyil edecek herkese cesaret veriyor. Degisen infaz yasalariyla onlarca sucu olan bircok kisi serbest geziyor, kendilerini delikanli belali tipler olarak niteliyor. Sokaklarda racon kesenler, köse baslarini tutmus uyusturucu tacirleri.. gecinmeye maddi gücü yetmeyenlerin eglenceye, spora ayiracak bütcesi yok madde kullanimi giriyor devreye ucuz yollu kafa yapiyor.
Kafasi bir dünya tipler kimi bindigimiz aracin soforu kimi bir marketin kasiyeri artik her yerdeler.

bilincli olarak internete saldiklari trolleriyle de kendilerince bundan kurtulmanin yolu idam, yani islami yeni anayasa.

Bunun temeli icin cok ugrastilar arada gelip burda da nabiz yoklayan tipler var rejimin artik adinin Cumhuriyet olmasinin bir önemi kalmadi. Kadin olarak kendimi güvende hissetmiyorum, her yastan erkek olmayan yakinim icin endiseleniyorum. Vahsete kilif bulunmasindan yildim, sorumlulari bedel ödesin. Egitimcisinden yasa koyucusuna, uygulayicisina, güvenlik güclerinden her yerde ekmek su gibi satilan uyusturucu baronlarina göz yuman erklere kadar.

Bakın benim korkum bana mahkeme bebeği vermez değil bu ruh hastası herifin kendi rızasıyla bana bebeği vermemesi. Mahkeme verdi bana bebeği sonra ne olacak? Bu ruh hastası rahat duracak mı sanıyorsunuz? Adım adım beni takip edecek, taciz edecek, sürekli çocuğu yetiştirme şeklimi eleştirecek, hakaret edecek, velayet davası açacak belki bir gün sinirlenip kendine hakim olamayıp bir yerde tek yakalayıp kafama sıkacak.
Bakın ben ne demiştim ! Çok değil
2 konu açıldı bununla alakalı ikinizin konusuna da uzuunn uzunn yazdım ama sildim hem de kaç kez...

Biraz önce " bale günah mı?" diye bir konu açıldı. Bakın üç beş yıla bu kadının kocası da bu katillerin yaptıklarından yapacak. Bir okuyun bakın bana hak vereceksiniz. Bu insanlar sinyal veriyor ama kimse umursamıyor.

bu mesajı attiktan 5 dk sonra konu sahibi ne yazmış.

Aynı başlığı açmak için geldim inan ki uyuyamıyorum bende bakmamaya çalışıyorum ama bu hayatımızın bir gerçeği bir anda sosyal medyaya girince görmüş bulunuyorsun maalesef... Annesini oraya çağırmış. Asıl ben polis müdahalesi neden bu kadar geç onu merak ediyorum nasıl olabiliyor gündüz vakti İstanbul'un gobeginde insan taşımak kolay mı
Yani acaba o kişi birilerinden yardım alarak mı gerçekleştirdi bu olayi. Belki de surlara ciktiklarinda kız sağdı ve bir sekilde kizi etkisiz hale getirip bunu yapti. Ama oyle olsa fotoğrafta çok fazla kan olması gerekiyordu. Bende bilmiyorum cok kotu hissediyorum
Ama orda hic mı goren olmadi kamera ya da bekci falan. Gercekten aklim hayalim durdu.
Ben şimdiye kadar boylesi ile karsilasmamistim kanım dondu, en azından bu kadar yakından gormemistim.

Allah korusun kötüyü çağırmayın lütfen … Ve evet bu olay yüzünden bende kendimi iyi hissetmiyorum aklıma geldikçe çok tuhafım 🥹 yani ne diyebilirim bilemiyorum, insanlar artık midemi bulandırıyor
Tabi ki insallah hepimizi korusun. Ama evden cikmaya bile korktum ben ve ilk defa aileme hak verdim sanırım. Çok kaygililar hep korumaya calisiyorlar ve gerçekten haklilarmis. Hicbir yasta guvende olamiyoruz.

Ben en çok anneyi niye oraya götürdüler, neden kadının kızının başını öyle görmesine izin verdiler, o baş öyle dururken bir kişi de çıkıp niye üstünü örtmedi onu anlamıyorum.
Kadın aklını yitirmese bari😔
Anneyi oraya katil cagirmis olmalı. Ve gerçekten insanlar nasıl bu kadar duyarsız orada anneyi durdurmaya calisiyorlar ama dediğiniz gibi biri de mantıklı hareket edip uzerini kapatmıyor hatta video çekmeye koyulmus insanlar var. Ve bu genc kizin mahrem denen bir seyi kalmadi fotograf butun x te dolasiyor hala insanlar paylaşıyor olmuse bile saygıları yok ben şok icindeyim ve aşırı derecede korkuyorum 😣

Haklı olabilirsiniz bende okuyacagim merak ettim

İzlemedim. Hiç de izlemem bu tür şeyleri. Normal bi insanın kaldıramayacağı şeyler bunlar. Sizler neden izliyorsunuz ki?

şu Almanca'yı iyice öğrenme vakti gelmiştir. Kızım için...
Evet haklısınız ama gundeme basinca direkt olarak karsima cikti ilk algilayamadim zaten ilk defa böyle bir sey goruyorum. Bu sekilde gormek ise mahvetti kanım dondu bir daha bu hatayı yapmayacagim. 😣 Böyle bir imkaniniz varsa kesinlikle pesinden gitmelisiniz

2 kız var diğerini evinde öldürmüş bu kızı da 5 senedir rahatsız ediyormuş sanırım . Seni de yanımda götüreceğim tarzında lafları varmış ilk kez öldürmeye kalkmadı yazmış arkadaşı olduğunu söyleyen biri. Üzgünüm bunları gördüğümüz icin. Eskiden bu kadar ortada değildi her sey. Malum cem g. Nin mezarı açılacakti yine o tarz bir ayin de olabilir diyorlar. Ne bileyim çok suçlu var ben yolda absürt bir şey görsem polisi ararım. Sura çıkıp teçhizat vs taşıyıp bunları yapması pek mumkun görünmüyor.

X