Bugünden sonra yokummm :(((

AppLesma

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
5.042
7.943
43
evet arkadaslar hamılelıgımızın en basından berı herseyımızi burda paylastık sızle cok guzel gunler gecırdım hepsı ıcın tesekkur edıyorum İsten ayrılıyorum evımdede netım yok ama fırsat bulursam gırmeye calısırım hepinizi öpüyorum :a015:
butun arkadaslarıma hayırlı dogumlar dılıyorum
yavrularınızı rabbım korusun

canıımmmm seni özleyeceğiz..allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah..yavrunu kucağına aldığında bir şekilde bizleri haberdar et canım..kendine dikkat et..hoşçakal..

melegini hayırlsıyla kucagına alman dileğiyle cnaım kendıne iyi bak

canım Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah sevgilerrrrrr

Apple cım Allah sana hayırlı dogum nasip etsin ...
Sakın bizi habersiz bırakma bebişinle güzel haberlerini bekliyoruz...

bacım Rabbim hayırlısını nasip etsin hayırlı haberlerini bekleriz inşallah... Allah bebeğinle eşinle sorunsuz hayatlar....

canım hayırlı dogumlar diliyorum sana ailenle mutluluklar ayrıca bebegin mutlulugunuza mutluluk katsın ii bak kendine ve bebişe

Apple, senden ayrıldığımız için üzülsem de en azından bebişinle evinde dinlenebileceksin diye seviniyorum. Allah hayırlı doğumlar versin canım. Kendine dikkat et. Bize de doğum hikayeni mutlaka yazmaya çalış. Sevgilerle...

evet evımde dınlenıcem ama sızlerıde cok ozluycem dogum hıkayemıde yazmakta cok ısterdımm belkı fırsat bulursam bı yerden gırıp yazarım

ankaradan bi sen vardın sen de gidiyorsun yaww daha kahvaltıya gelecektinn:))
canım hayırlı doğumlar dilerim sana umarım herşey yolunda gider bebeğine ve kendine iyi bak
en kısa zamanda tekrar gir ve bizi bilgilendir

apple canım hayırlı doğumlar nasip etsin Allah sana
seni özleyeceğiz bizi habersiz bırakmamaya çalış
sana sağlık mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum canım

Canım Allah sana hayırlı, sağlıklı bir doğum nasip etsin, umarım en kısa zamanda fırsat bulup buraya tekrar gelirsin...

apple'cım sana iyi tatiller diliyorum, rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin. yaa iki gün sonra ben de gidicem çok duygulandım şimdi yaa senağlama

Aplle'cım hamilelikte yolun sonuna kadar geldik neredeyse, keşke doğum hikayelerimizi de paylaşabilme fırsatımız olabilseydi... Umarım en yakın zamanda seni tekrar buralarda görebiliriz.
Sağlıklı ve kolay doğumlar diliyorum canım. ... Sevgiler...

Applecim insl.saglikla alirsin bebegini kucagina..arada gir ve bizi merakta birakma..

Applecığım inşallah bebeklerimizi kucaklarımıza hayırlısıyla alırız.Seni çok özleyeceğiz.Fırsat buldukça bizlere yazarsan seviniriz.En azından doğumdan sonra bi ara bizimle hikayeni paylaşırsan merakta kalmamış oluruz.
Kendine ve bebişine çok çok iyi bak.Bizleri unutma.

canım allah hayırlı doğumlar nasip etsin bende fazla gremiyeceğim zaten 24 ekimden sonra hiç giremem haberdar et bizi durumundan bi şekilde birilerine tel. numaranı ver onlar haber versinler allha hayırlısı ile sağ salim bebişine kavuşmayı nasip etsin inşallah rabbim kimseleri bebek kokusuna hasret bırakmasın isteyen herkeze yaşatsın inşallah

canım işten ayrılmışsın ama doğum hikayeni bekliyoruz kendini iyi hisseder hissetmez bizlere yaz olurmu kendine çok iyi bak hayırlı doğumlar

canım hayırlı kolay dogumlar diliyorum bebişine saglıcakla kavuş.görüşmek üzere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…