Bugün

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
bugün Küçük mucizelerin günü olsun...........
İkram edilen taze temlenmiş bir bardak çay,ya da mis kokulu bir fincan kahve,eski bir arkadaştan beklemediğin bir anda bir telefon............
Eve veya işe giderken ya da alışverişte hep yeşil ışıklar.................

BUGÜN;
İçinde küçük sevinçlerin olduğu bir gün olsun....
Markette en hızlı ilerleyen kasa sırası......
Mis kokulu bir yemek..........
Radyoyu açtığında en sevdiğiniz şarkının çalıyor olması..........
Anahtarları aradığın yerde bulmak...........
Barış,mutluluk ve neşe dolu bir gün olsun......
BUGÜN;
Bir şeylerin mükemmelliğinde Tanrı'nın senin yanında olduğunu,seni kayırdığını ve bir yerlerden sana gülümsediğini hissettiğin,sana özel olduğun hissini yaşatan o garip ama hoş duygu ile dolu güzel bir gün olsun...............

tüm günlerinizin mucize tadında geçmesi dileğiylea.s.

Talincim ne güzel bir paylaşım .İnsana hep mutlu olmayı istetiyor .Yarınımız ve yarından sonramızın mucize tadında geçmesi dileğiyle .Teşekkürler .

mucizeler her zaman var hayatımızda...mucizeleri yaratabilmek dileğiyle...a.s.

Talin senin yazdığın hikayeleri çok büyük bir zevkle okuyorum. İyi ki K.K.da varsın, çok güzel paylaşımların var. Ayrıca rahatsızmışsın geçmiş olsun da demek istedim. Bu çiçekler yaptığın güzel paylaşımlar için.İçimden geldi.a.s.
Emeğine sağlık.

umarım herkesin hayatı muhteşem mucizelerle dolu olur talincim paylaşımın için teşekkürler

canım bu güzel paylaşımın için teşekkürler .....okurken içimden hep keşke dedim.....inşallah bir kaçını bu akşam yaşarım....

Talin senin yazdığın hikayeleri çok büyük bir zevkle okuyorum. İyi ki K.K.da varsın, çok güzel paylaşımların var. Ayrıca rahatsızmışsın geçmiş olsun da demek istedim. Bu çiçekler yaptığın güzel paylaşımlar için.İçimden geldi.a.s.
Emeğine sağlık.

teşekkür ederim canım benim.iyi ki sizler de kk da varsınız..buraya katıldığım için çok mutlu hissediyorum kendimi,gerçek arkadaşlıklar kurduğum için.çok teşekkür ederim güzel temennilerin için
sevgilera.s.

yeni güne mucizelerinizi kendiniz yaratarak başlayına.s.

teşekkürler güzel dileklerin için arkadaşım umarım her günümüz böyle güzel olur

talinciğim önce emeğine sağlık a.s.
gerçektende bizlerle çok güzel paylaşımlar yapıyorsun tüm kk adına sana teşekkürler hepsini severek okuyorum canım
sevgiler......

bende çok beğendim talincim.
hepimize mucizelerle dolu güzel günler diliyorum.

canım benim yine okudum sıkılmadan...çok güzel paylaşımlar yapıyosun teşekkürler bizimle paylaştığın için. :)
canım ya bu arada o arkadaş aldımı senden zayıflama eşortmanını :KK43:

canım benim yine okudum sıkılmadan...çok güzel paylaşımlar yapıyosun teşekkürler bizimle paylaştığın için. :)
canım ya bu arada o arkadaş aldımı senden zayıflama eşortmanını :KK43:

sağol canım.aslında gönderdim ama 10 gün olmasına rağmen kargo şirketi hala ulaştırmamış paketi gönderdiğim arkadaşa.demin telefon açıp tekrar sinirlenmeden konuşmaya çalıştım...bugün kesin ulaştırıcaz dediler.kısacası hala göremedi ki kızcağız uyuacak mı uymayacak mı karar versin...ben sana bıldırıcem durumu..merak etme:1hug:
sevgilera.s.

Talinciğim iyki burdasın ve böyle güzel yazıları bizimle paylaşıyorsun a.s.
Bugün doğumgünüm olduğu için böyle mucizelerle karşılaşmayı çok isterim.Dilerim günleriniz bu yazıdaki gibi güzel geçsin a.s

dilerim ki
BUGÜN;
Bir şeylerin mükemmelliğinde Tanrı'nın senin yanında olduğunu,seni kayırdığını ve bir yerlerden sana gülümsediğini hissettiğin,sana özel olduğun hissini yaşatan o garip ama hoş duygu ile dolu güzel bir gün olsun...............

X