BUGÜN OPU OLDUUU 😍

Astalavistabeybigg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2021
26
33
28
Merhaba hanımlaaarrr. Sürecimde 2 kez yazdım buraya. Bi daha yazayım dedim 😂 Bugün yumurta toplama işlemi gerçekleşti. Şuan sıkıntısız gayet iyiyim. Sadece yürürken zorlanıyorum o da karnımdaki şişlikten ötürü. 5 tane ilacım var onları kullanıyorum. Ama sadece 5 yumurta toplanmış. Zaten Amh düşüklüğü nedeniyle olmuyordu bebişimiz. Fakat yine de az geldi sayısı bana. İnşallah sağlıklı embriyolar oluşur. Duruma göre salı ya da Çarşamba transfer yapılacak. Opuyu merak edenler için söyleyeyim zaten anestezi eşliğinde olduğu için hiç ağrı sızı olmuyor. İçiniz rahat olsun. Devlet Hastanesi'ne gidiyorum. Şuana kadar ilaçlarla beraber yaklaşık 30 bin TL verdim. Bazı ilaçları devlet karşılamıyor. Benim için dua edin. İnşallah sağlıklı bir bebeğimiz olur. Rabbim dileyen herkese nasip etsin. ♥️

O kadar iyi ki nazar degmesin size 🧿ben de yarın kontrole gidecegim adetimin 2. Gunu 4 yumurta goruldu yarın bilmiyorum 5-6 diye umuyorum ama cok gerildim. Hangi hastanede tedavi goruyorsunuz

O kadar iyi ki nazar degmesin size 🧿ben de yarın kontrole gidecegim adetimin 2. Gunu 4 yumurta goruldu yarın bilmiyorum 5-6 diye umuyorum ama cok gerildim. Hangi hastanede tedavi goruyorsunuz
Ankara'da Bilkent şehir hastanesinde. İlk denememiz o yüzden devlet Hastanesi'nde deneyelim dedik. Transfer yapıldı bekliyoruz şimdi

X