Bugün neler yaptınız ?

şu Eki Görüntüle 2079037 şu insanları da etiketler misiniz
Kafayı gerçekten sıyırdım
İyi geceler arkadaşlar..
Sürtünme yoluyla hamile kalınmadığını hatta kalınsa bile milyonda 1 olduğunu biliyorum zevk suyu vesayre vesayre biliyorum yani o yüzden bunu bi geciyorum.
Şimdi ben 8 gündür adet olmadım bildiğim halde kafama taktik falan
Sonra dedim böyle olmaz falan idrar testi yap yaptım negatif çıktı iste simdi sorularını sorayım.
1) Üstünde 5 dakikada sonuç diyordu ben 5 dakika beklemedim sorun olur mu?
2) Adetim hala gelmedi göğüsümde 5 gündür hassasiyet var ama hala olmadım. Stresten olabilir mi?
Yarın doktora gidicem ama belki sizin bir bilginiz vardır?
Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim
Ben paylasmistim büyük ihtimalle sende mi falan diyeceksiniz

İyi geceler arkadaşlar..
Sürtünme yoluyla hamile kalınmadığını hatta kalınsa bile milyonda 1 olduğunu biliyorum zevk suyu vesayre vesayre biliyorum yani o yüzden bunu bi geciyorum.
Şimdi ben 8 gündür adet olmadım bildiğim halde kafama taktik falan
Sonra dedim böyle olmaz falan idrar testi yap yaptım negatif çıktı iste simdi sorularını sorayım.
1) Üstünde 5 dakikada sonuç diyordu ben 5 dakika beklemedim sorun olur mu?
2) Adetim hala gelmedi göğüsümde 5 gündür hassasiyet var ama hala olmadım. Stresten olabilir mi?
Yarın doktora gidicem ama belki sizin bir bilginiz vardır?
Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim
Ben paylasmistim büyük ihtimalle sende mi falan diyeceksiniz
Karnım ağrıdı gülmekten valla ben bu mesajı tamamen okumuştum :KK70: test yapıcan işte daha noolsun

Adetini iki gün geçse de kesin çıkar idrar testinde bi gün bile ama kan testi daha iyi tabi ben hiç sanmıyorum hamile olacağını ama insan korkuyo
Yarın yapsana ne duruyorsun

Adetini iki gün geçse de kesin çıkar idrar testinde bi gün bile ama kan testi daha iyi tabi ben hiç sanmıyorum hamile olacağını ama insan korkuyo
Yarın yapsana ne duruyorsun
Yarin gidicem iste testi benmi yanlis uyguladim falan diye de korkuyorum

Aynen korkma bisi yoktur bizde ugrasioz normal olmuo kafana takma ama
çok teşekkürler ama takmasamda takıyorum yani delurcem 8 gündür simdide biri eczaneden alinanla hem belli olmaz dedi puf sprmicam bir daha daha çok kafam karisiyor

X