Bugün neler yaptınız ?

Hasta olunca şaşiriyom hangisni yicegimi.. buz dolabina gidiyoru. Bi kaşik aliyrum sora yooook yooook cix yeme diyorum. Her ogün bir kaşik derkene kase bitmiss:olamaz::KK48:

Duygu sömürüsü yapmıorum ama çok üzgünüm
Sadece bi arkadaşın ki kim olduğuna bile dikkat etmedim. Bi arkadaşın dediğine üst üste olumsuz eleştiri yapmışsınız die ben de şaşırdım çinkü arabada gezmek insanı yorar ki belki gezerken bişey araştırıyorlar nerde ne ucuz die strese girip yorulabilirler . Bu anormal bişey diil ki
Ama size ters gelse de ben yine saygı duyarım
Ben tamamen şaka yollu karşı çıktım yanına ifade de koydum nerde hata yaptım????

Konunuzu pek anlayamiyoruma ama hernsyse ya sknti yok ama bosverin

Duygu sömürüsü yapmıorum ama çok üzgünüm
Sadece bi arkadaşın ki kim olduğuna bile dikkat etmedim. Bi arkadaşın dediğine üst üste olumsuz eleştiri yapmışsınız die ben de şaşırdım çinkü arabada gezmek insanı yorar ki belki gezerken bişey araştırıyorlar nerde ne ucuz die strese girip yorulabilirler . Bu anormal bişey diil ki
Ama size ters gelse de ben yine saygı duyarım
Ben tamamen şaka yollu karşı çıktım yanına ifade de koydum nerde hata yaptım????
Ya herşeyi ciddi alınacaksa oo işimiz is ne muhabbetin tadi kalir ne bisi bu kadar alıngan olmasın kimse yahuuu gırgır şamata yanii

X