Bugün neler yaptınız ?

sen her zamanmi progestan kullaniyosun kuzum yoksa uc aydir kendisimi oluyo adetin
Ya bazen 2 3 tane kullsniyorum:) kendiligimden oluyodum zaten ama geckmesn diye tedbir amacli 3 gun kullaniyorum2 gun sora flan geliyor adetim ama bu sefer 6ngunumdeyim gelmedi meret

Ya bazen 2 3 tane kullsniyorum:) kendiligimden oluyodum zaten ama geckmesn diye tedbir amacli 3 gun kullaniyorum2 gun sora flan geliyor adetim ama bu sefer 6ngunumdeyim gelmedi meret
egerki gebelik yoksa kistler baski yapiyodur pcostun demi sen canim keske bnimde geciksede bi y gecikse aylar yillar geciyo bnim

Yemek yapicam bende esim geldi
Telefonla ugrasmayi sevmiyorum o varken onunda ayni sekilde. O yuzden ben elimden atayim :)

egerki gebelik yoksa kistler baski yapiyodur pcostun demi sen canim keske bnimde geciksede bi y gecikse aylar yillar geciyo bnim
Ayy canim yaa.. ama bnde kistler kucük doktora soledm bu ay cok baskı oldu kasıklarmda ama bsy yok dedi sende. Kucukler etki etmezler. Bnde bi tek tarafli oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…