Bugün neler yaptınız ?

Bakmaz olaydım :oha: şaka yaa kısa yoldan tarzlarını anladım
Balıklama atlayamam manyak gibi :)) valla ban yemek ve günah olmasaöyle laflar ederim ki kimse uyuyamaz sabaha kadar ama boşver safları oynadım ve güzelce iyi sohbetler öpüyorum dedim onca kovulmalara rağmen melek gibi davrandım hâlâ beğenmiyorlar yazdığımı ahahaaa:süslü:

Size bi sır vereyim mi bi insanın sahtekar olduğunu en basit yolla nasıl anlarsınız bakın
Güzel bi cümle yazın veya normal bi cümle şaşalı olmasına gerek yok
İyi akşamlar kIzlar yazın tek Allah’ın kulu beğenmiyor ama başka üyenin mesajlarını beş altı kişi beğeniyosa tamam
Len başka bi örnek Ayşe benim iyi akşamlar kızlar mesajımı beğenmiyo ama gidip başka birinin bana soktuğu lafı beğeniyo
Kız iyi akşamlar demenin kötülüğünü anlayan var mı :)) resmen kutuplaşma örgüt çete
Ayyy çok üzüldüm çok :)))

Size bi sır vereyim mi bi insanın sahtekar olduğunu en basit yolla nasıl anlarsınız bakın
Güzel bi cümle yazın veya normal bi cümle şaşalı olmasına gerek yok
İyi akşamlar kIzlar yazın tek Allah’ın kulu beğenmiyor ama başka üyenin mesajlarını beş altı kişi beğeniyosa tamam
Len başka bi örnek Ayşe benim iyi akşamlar kızlar mesajımı beğenmiyo ama gidip başka birinin bana soktuğu lafı beğeniyo
Kız iyi akşamlar demenin kötülüğünü anlayan var mı :)) resmen kutuplaşma örgüt çete
Ayyy çok üzüldüm çok :)))

Uzulme canıım .. kendileri bilir :KK66:

X