Bugün neler yaptınız ?

Günaydın kızlar. Veee hepinize kocaman merhaba aranızda yeniyim. Normalinde sürekli yazıları takip ediyorum siteye giriyordum üyelik yeni nasip olduu. Şimdi siz tecrübeli anneciklere ve hamişlere soru sormak istiyorum. Biz eşimle yaklaşık 6 aydır deniyoruz ancak henüz hamile kalamadım. Geçen ayın 22sinde hastalıgım bitti. Üç gündür aşırı derecede sağ kasıgımda yanma kaşınma ve batmalar oluşuyor ısırık gibi. Bunun dışında sivilcelendim. Hastalıgıma 1 hafta var. Sizce belirti olabilir mi ? Bunun dışında hiç bir belirti yok... Hepinize teşekkürler şimdidenn ❤

Günaydın kızlar. Veee hepinize kocaman merhaba aranızda yeniyim. Normalinde sürekli yazıları takip ediyorum siteye giriyordum üyelik yeni nasip olduu. Şimdi siz tecrübeli anneciklere ve hamişlere soru sormak istiyorum. Biz eşimle yaklaşık 6 aydır deniyoruz ancak henüz hamile kalamadım. Geçen ayın 22sinde hastalıgım bitti. Üç gündür aşırı derecede sağ kasıgımda yanma kaşınma ve batmalar oluşuyor ısırık gibi. Bunun dışında sivilcelendim. Hastalıgıma 1 hafta var. Sizce belirti olabilir mi ? Bunun dışında hiç bir belirti yok... Hepinize teşekkürler şimdidenn ❤
Günaydın CAnım üyeliğin hayırlı olsun
Aramıza hoşgeldin
Belirti olabilir de olmayabilir de benim de geçen ay ilk kez belirtiler oldu bu tip ama hamile kalamadım sen kafana takma ki hamile kalasın inşaşşah da hamilesindir hayırlı haberlerini beklipruoz :))

Sabah saglik ocagina gittim kan degerim sinirda cikti. B vitamini eksikmis kirmizi et kuru bakliyat tuket dedi. D vitamine basladik.

Bugun kemeraltina gittim komsumuzun bebegine hediye aldim

Milkshake cigdem doner ve kazak aldim kendime.
Donerken babannemle komsuya ugradim beğendi...
Sonra kaynanama gectim.
Sagolsun orda canim skldi. Yemek bile yemedim.
Olsun güzel bi gün geçirmişsin aramıza hoşgeldin birikimci :))

Dogru...
Gezmeye gelince kadinin hastalığı geciyor
Evdeyken hasta modu. Arkadasi da onla beraber tum gun. Benim yaptıklarım hic gozune gelmiyor. Neyse ya Allah bilsr yeter diye kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.. esimle paylastm onunda morali bozuldu.
Insanin derdini anlatacagi birilerinin olmamasi cok kötü.

Baskasina anlatsam belki gulcekler arkamdan.
Ya da baskalarina anlsticaklar.
Esime de anlatinca morali bozuluyor.
Icime de atamiyorum soyleniyorum :bicak::kızgın::kızgın::kızgın:
Evet CAnım benim zor iller Allah yardımcımız olsun anlatmadan da olmuyo

X