Bugün neler yaptınız ?

Canim yanlis bilgi vermek istemiyorum ama Saraçoğlu hipo hipolu bir bayana incir ve testere dişli aslan pençesi kullan diyodu o da 18 yasina kadar olmamis sonra doktora götürmüşler d.k hapi ile mi ne olmuş yillarca
Canim anladigim kadarila bitkilerle olacak bisey degil yalanci adeti bile ilaclarla görüyoruz

Uff ayni ben ya:KK43: kesinlikle glifor istahimi ciddi oranda kapatti aslında ama gözüm ac sanki yemesem uzun sure AC kalinca elin ayagin titrer gözün döner ya öyle olucam saniyorum bazen zordan yiyorum ama illa yiyorum birşeyler
Hemen eksi elma yada cok sekersiz meyve ye yada kuruyemis doyuruyo insani hemde zararini az goruyoruz glifor arti zeytin yapragi tarcin onlar cok faydali bize mutlaka kullan

Benim ilaclarla olusmuyor bitek igneyle sen herhangi bi tedavi göruyormusun canim
4 sene tedavi gordum canim 4.senede asilamayla oldu bi evladim Allah bagislarsa.Klomen ilac hic bi ise yaramadi femara arti kurlerle bi tek yumurtam olustu yillar sonra oyle bi tembellik var bnde ,dogum yapali uc sene oldu dahada beter oldu hic adet olmuyorum uc defa ilacla oldum ilac kullanmasam olmuyo yine rabbim yar ve yardimcimiz olsun ...

4 sene tedavi gordum canim 4.senede asilamayla oldu bi evladim Allah bagislarsa.Klomen ilac hic bi ise yaramadi femara arti kurlerle bi tek yumurtam olustu yillar sonra oyle bi tembellik var bnde ,dogum yapali uc sene oldu dahada beter oldu hic adet olmuyorum uc defa ilacla oldum ilac kullanmasam olmuyo yine rabbim yar ve yardimcimiz olsun ...
Ama ilaclarini düzenli al bizm gibi hastalarda kemik erimesi oluyor rabbim bağislasin bende olsunda 1 tane olsun kiz erkek farketmez :) amin

X