Bugün neler yaptınız ?

Neyse ben gidiyorum sarjim az uyumazsam gelirim az sonra ,@Clamatis N nur mawish 1var2yok 1var2yok Gul-i zar Gul-i zar @brcestegul kizlar ben sizi burdaki dostlugu cok sevdim ,samimi buldum o yzden takiliyorum saka babinda soyluyorum kiriliyorsaniz ozur dilerim hakkinizi helal edin ,hepinize iyi geceler :KK200:Allah a emanet olun sizi seviyorum :KK200::KK36: cumaniz mubrek olsun dualariniza talibim:KK15:

Neyse ben gidiyorum sarjim az uyumazsam gelirim az sonra ,@Clamatis N nur mawish 1var2yok 1var2yok Gul-i zar Gul-i zar @brcestegul kizlar ben sizi burdaki dostlugu cok sevdim ,samimi buldum o yzden takiliyorum saka babinda soyluyorum kiriliyorsaniz ozur dilerim hakkinizi helal edin ,hepinize iyi geceler :KK200:Allah a emanet olun sizi seviyorum :KK200::KK36: cumaniz mubrek olsun dualariniza talibim:KK15:
Ayy varsa hak helal oksun tabiki ..
Ben şahsen kırılmadım arkadaşları bilmiyorum tabi ..
Sende Allaha emanetsin kuzu :)

Saol dadlumm bende sizi çok sevdum hakkın varsa helal hoş olsun sende et gıı:KK15::21:

Bu dünya imtihan dunyasi arkadaşlar. Allah kimden eksilttiyse veya arttirdiysa hikmetiyle yapmiştir. Biz bu sırra eremeyiz biz beşeriyetiz.. Gaybi da sonu da başi da o bilir. RAB kimseyi incitmez azabinda merhamet vardir. Hüzün dusürür kalbe inceltir yontar.. %99 rahmeti mahşerdedir..
%1 iyle dunyada bize sonsuz merhameti verir.. onun verdiginde de vermediginde hikmetler vardir.. Insâllah hayirla gelir gelen.. bizde ona layik olanlardan oluruz.. duaniz olmasaydi diyor ya..
Kalbimize dokunuyor ya hic dokunmasaydi hüzunsuz olsaydi.. taş gibi olsaydi.. :KK43: Rabbim çok buyük hikmetinden sual olunmaz.. icimden geldi yazmak hakknzi helal edin.
Yaaa varya yemin ederim bayildim cok guzel ozetlemissin aktarmissin.:KK200::cry:Helal olsun ne hakkimiz varki tam benlik :KK9:Allahim cok sukur bin sukur...

X