Bugün neler yaptınız ?

Yatmasalardi bacim ne edeyim hunili huniliyi gorunce kacar nasilsa en fazla dover kafami kirar
N nur mawish yatmasalardı ne ediyim mi
Ulen keyfimizden mi yatıoz
Erkek arkadaşım gibi açıklama yapıom dibine kadar :)) dedim ya hem uyku bastı hem şarkım bitiyo
Şarjım birliğinde alarm çalmaz işe gidemem düşünsene :))
Wcye kalktım allahtan bi baktım şarj yüzde bir kesinlikle biterdi düşünsene yanmıştım
Bi daha açıklama yaparsam var yaa sen bittin bittin

ne guzel yazmisin. Hep umutluyuz son ana kadar nabicaksin adet oldun gecti artk vakti saati ne zamansa o zaman olucak canim yapcak bisey yok ben buna alistim artk

Icimden gelmiyor eve geldiginden beri bagrarak kinusuyor bende o da . Evin huzurunu ben bozuyormusum...
Yoruldum. Zamaninda okadar caba gosterdim ki icimden gelmiyor ne yazikii odamdayim uyuycam dunde ayri yattik, buunde gelmese sasirmaz
Canim bazen hersey bitcek gibi eşlr arasinda ama oyle olmaz.siz ne kadar birbirinize bagli kalirsaniz okadar kuvvetlenir baginiz yani bazen tartismalar bile baglar insanlari.ayri uyumayin ayni yatakta birbirinize kizarakta olsa uyuyun. Uzulme gecer insallah konuyu detayli bilmiyorum tabiki ama eşler arasini şytan cok bozar girer araya..

Ben sana demiştim bacim N nur mawish al iste cikti raydan

Benim esimin hic bir konuda beni dinleyecegini sanmiyorum.. acayip baskin karakter.. dedigim deduk caldigim duduk der acikcasi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…