Bugün neler yaptınız ?

İş yaptım bugün :/ yoruldumm..
Şuan da yaptığım şey de şu, düşünüyorum şuan da biri tabancasıyla ateş etse ve pencere önünde koltukta oturan bana isabet etse, o hayatta kaldığım son birkaç saniye nelerin pişmanlığını duyardım.
Hemen o 10 saniyede nasıl bir panik olurdum..
Planladığım ertelediğim hiçbir şeyi yapamadım, asla hazırlıklı değilim, şimdi mi yani.. diye geçirdikten sonrası karanlık olurdu.

Sonuç olarak aslında bugün 02:32 tam da şuan da, her an ölebilme ihtimalime karşı hayatımı hızlandırmaya karar verdim. Bahaneler üretmekten şuan da vazgeçtim.

Şuan da yaptığım şey de şu, düşünüyorum şuan da biri tabancasıyla ateş etse ve pencere önünde koltukta oturan bana isabet etse, o hayatta kaldığım son birkaç saniye nelerin pişmanlığını duyardım.
Planladığım ertelediğim hiçbir şeyi yapamadım, asla hazırlıklı değilim, şimdi mi yani.. diye geçirdikten sonrası karanlık olurdu.

Sonuç olarak aslında bugün 02:32 tam da şuan da, her an ölebilme ihtimalime karşı hayatımı hızlandırmaya karar verdim. Bahaneler üretmekten şuan da vazgeçtim.
Bunu düşündüren bisi pası lazim kuzum hayırdır hayal gücün kuvveti: )

Bunu düşündüren bisi pası lazim kuzum hayırdır hayal gücün kuvveti: )
Biraz önce dışarıda silah sesi duyunca birden bunu düşündüm :) öyle ya neden olmasın. Daha önce çok oldu. İnsanlar cam önünde öylece öldüler :/ camdan bile bakmazken öyle anlamsızca ölüp gittiler :/ Kendimi biraz şanslı hissettim yazayım dedim :)

Biraz önce dışarıda silah sesi duyunca birden bunu düşündüm :) öyle ya neden olmasın. Daha önce çok oldu. İnsanlar cam önünde öylece öldüler :/ camdan bile bakmazken öyle anlamsızca ölüp gittiler :/ Kendimi biraz şanslı hissettim yazayım dedim:)
Aynen duyuyoruz çevrede haberlerde korkunç bisi canım aklına geliyor insanın camdan bakmaya korkar olduk desene rabbim güzel imanlı ölüm nasip etsin

Dimi ama zamanin kiymetini bilmek lazim her gunun her saatin her anın.. ecel kimin ne zaman kapısını çalacağı belli olmaz.Sen bizden Razı olmadan canımızı alma Allah ım

Bende de gram uyku yok diyebilirim düşünecek derdim de yok ama iste aliskanlik benimki ..
Bende senin gibi tipik de güzel vakit ufak dertlerden olur ama suan kendimi gerçekten güçsüz hissediyorum canım arada girim vakit kafa dagilsin diom gulemiyorum sahte gülücükler koyamiyorum

Suan annem babm yanlarında yatiom agliyyasm var hickirasim bide kalbin kiriksa
Çok şükür ki onlar yaninda Allah korusun onlar da olmasaydi daha da dayanilmaz olurdu şuan, bu söylediğim belki saçma gelebilir anlamsiz bulabilrsin ,şükür edecek birseyler her zamn vardir demeye calistim yoksa durumu hafife almak degil niyetim

X