Bugün neler yaptınız ?

gorseydim yetisirdim bacim bizim clamasa kim ne demis
Bi gün kaldı gelicek o kan diorum ya ben ...
Neymiş kan die yazmasam iyi olurmuş belki erkek okurmuş saçma geldi ama saygı duydum tamam ama devamı geldi çorap söküğü gibi dedim sağolun kızmıyorum Zaten önceden topikte yazışmıştık ben SiDen iyi enerji alamamıştım yani ondan şaşırmadım gibilerinden
Başladı kendi seviyenizdekilerle konuşun demeye falan ben öyle demişim de geçen
Bana iftira atıyo orda koptum

He olur ya birsuru farklifikirde insan var olur napcaksin artik konulardada bazen cok acimasiz yorumlar yapiyolar
Ben orda derdimi anlatıyorum neymiş mahalle kavgasına döndü die kahkaha atıyo bazıları bırak yaaa bi lafa bi de söyleyene bakarım sorunlu tipler ahahaaa vay be ne kadar kötüymüşüm ahahahaaaaaaaaaaa

Kızlar ne ediyonuz nasıl gecro
Ben orda derdimi anlatıyorum neymiş mahalle kavgasına döndü die kahkaha atıyo bazıları bırak yaaa bi lafa bi de söyleyene bakarım sorunlu tipler ahahaaa vay be ne kadar kötüymüşüm ahahahaaaaaaaaaaa
Gülmek sana yakışıyor gül beybii

Sağol kız ben Paris'te doğdum bak
Ona göre benim seviyemde dilseniz hiç yazışmayın benle
Çünkü bana öyle diolar ben seviyemdekiler dışındakilerle konuşmazmışım
Amannn canımm hepimiz Allah bir kuluyuz o zengin bu fakir değil insan kalitesi çokk önemlii boşver onlarıı

ya tamam erkek okur deniliyo ama okadar cok mahrem konular var ki onlari okumyacaklarmi

Ya kiz cocugu olmuyo diye derdini soyluyo eger gorenler varsa okusun kendiyle dalga geciyo kafa dagitmaya calisiyo gormedim kim ne dedi ama kendi kendini avutuyo destek olalim lutfen yaa

Yazik ama ya yine diyorum kim ne dedi bilniyorum ama biraz birbirimize saygi duysak daha guzel olcak hersey hersey bi mutluluk bi bebek icin yazilan seyler yani clamasinkiler
Mevzu ilerledi clamatisin profil bak bi en sonki paylaşımını ki paylaşımını oku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…