Bugün neler yaptınız ?

Herkes haktan hukuktan dinden örnek veriyo dindarlık ağızla olmaz hareketle davranışla olur bence... asıl ben kulhakkı olmasın die konuşmuyorum ama kul hakkındaki haktan bile bahsetmiyorum
Tek emin olduğum şey ne bilio musun bu dünyada tek ama tek
Bi insan iğrenç bi hayat yaşıosa ya çok iyi biridir de öbür dünyada cennete gideceğinden günahları gidiyordur ya da çok kötü biridir ortası yoktur yani
Kısacası Allah herkesin gönlüne göre verir
Aslında sana laf edenlerin hayatlarına bakıcaksın iğrençse içinden Gül geç nie yoruyosun ki kendini
T Tatlianne20 bu mesajı üstüne nie alıosun ben senden bahsetmedim ki şaşırdım şuan

Orda bu sürü konu uzamış sacmalanmış bende sana bundan uzatma sil muhatap olma demek istedim yani kendini uzme bende girecem karışacak baya uzayacak

Yok kız ben bunu demedim bana sendemi onlar rasim dedinya onu bak ben bu kadar sıkıntı ya gelemem bisi yi uzatmam hiç yorma kafani suan bende yorunca hasta oluyom
Sende mi onlardansın demem normal sen bana direkt garip geldi bana yazmışsın
Konu benim Zaten benim konum garip geldisandım ben de neyse önemli diil

Garip demem sen adetten bahsetmissin orda feto paris cart curt karışmış ondan sarmalanmış sana yüklenmeye çalışmışlar şimdi belki hamlesin veya değil ama üzme kendini

Garip demem sen adetten bahsetmissin orda feto paris cart curt karışmış ondan sarmalanmış sana yüklenmeye çalışmışlar şimdi belki hamlesin veya değil ama üzme kendini
Tamam sağol yok adet olucam sinir bastı çünkü ne zaman sinirlensem hasta oluyorum oturup ağladım az önce hasta olacağım için
Aynen ne fetösü ya neymiş mahalle kavgasına mı dönmüş ne
Yok beynim yandı demiş
Lan ben mi yaktımm beynini :cool:
Neymiş ya erkek olursaymış
Mış Mış Mış da Muş Muş Muş :KK67:
İhtimallerle mi yaşıcam ben
:cool:

Tamam sağol yok adet olucam sinir bastı çünkü ne zaman sinirlensem hasta oluyorum oturup ağladım az önce hasta olacağım için
Aynen ne fetösü ya neymiş mahalle kavgasına mı dönmüş ne
Yok beynim yandı demiş
Lan ben mi yaktımm beynini :cool:
Neymiş ya erkek olursaymış
Mış Mış Mış da Muş Muş Muş :KK67:
İhtimallerle mi yaşıcam ben
:cool:
Ya kuzum onlar konu dışı sacmalamislar okuyorum ayrı konularda tartışıyoruz dalga geçiyorlar di

X