Bugün neler yaptınız ?

Evet şuan uyuyo sabah geldi
İşte yaa ekmek olsa zor yerim dün de öyleydi illa simit falan olucak kahvaltıda yoksa yiyemem desem yaşan olmaz
İştahım açılmıyo
ohh be bnde soyle yiyip yiyip kilo almasam keske pco ve insulin direnci var bunlari yaparken bile kilo aliyorum ben

ohh be bnde soyle yiyip yiyip kilo almasam keske pco ve insulin direnci var bunlari yaparken bile kilo aliyorum ben
Ayy sormaa yaa habire pogaca yiyo ben yesem 1 kilo almistim. Yazik bizee yaaa bide gece ballandira ballandira anlatmis anama bile solemiyom kilo.korkumdan pogaca yap diye soruyor bsy istermisin diye. Ama bu pis clasma yuzunden canim cektiii

Ayy sormaa yaa habire pogaca yiyo ben yesem 1 kilo almistim. Yazik bizee yaaa bide gece ballandira ballandira anlatmis anama bile solemiyom kilo.korkumdan pogaca yap diye soruyor bsy istermisin diye. Ama bu pis clasma yuzunden canim cektiii
ahhh ahh ne bi kilosu durduk yere 5 kilo almisim bi kac gafta icinde

ahhh ahh ne bi kilosu durduk yere 5 kilo almisim bi kac gafta icinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…