Bugün neler yaptınız ?

Kimseler Yok yine
Öyle üşeniyorum ki poğaçaya
Gece de üşengecim gündüz de
Ama bi yandan şükrediyorum hiç yapmayanlar da var :hamarat:
Hamuru mayalamaya bıraktım
Bi saat sora mecbur içine kıymaları koyup kapatıp üstüne çörek otu susam yumurta sarısı fırına :hamarat: offffff çok yoruldum yaa :işsiz:

Kimseler Yok yine
Öyle üşeniyorum ki poğaçaya
Gece de üşengecim gündüz de
Ama bi yandan şükrediyorum hiç yapmayanlar da var :hamarat:
Hamuru mayalamaya bıraktım
Bi saat sora mecbur içine kıymaları koyup kapatıp üstüne çörek otu susam yumurta sarısı fırına :hamarat: offffff çok yoruldum yaa :işsiz:
Gece gece duramadı mi gündüzleri çabaları girdi

Sıkılıyorum yine de
Tanışma günü hediyesi hâlâ ayarlayamadım internetten sipariş vermem lazım 28 aralık az kaldı
Kendime kıyafet kıyafet netten bakamadım ki burdaydım hep
Bi de bornoz şart yaa uzun
Anladım canım hatırlanmak istiyorsun sima bulursun yarın birgün sakin kafayla bak dışarı çık olmadı bigununu ayır kuzm

Anladım canım hatırlanmak istiyorsun sima bulursun yarın birgün sakin kafayla bak dışarı çık olmadı bigununu ayır kuzm
Ooo bana balım kuzum diosun
:dondurma:
Lan sen 20 yaşındasın ama sanki aynı yaştaymış gibi anlaşıoz:skandal:dışarı çıkıyım evet burası minnacık yer ilçe
Ben İstanbul'da doğdum büyüdüm aslında işte son üç yıl olmuştur ufak yerdeyim :KK19:

20171212_023100.png esimlen ben bak

Ooo bana balım kuzum diosun
:dondurma:
Lan sen 20 yaşındasın ama sanki aynı yaştaymış gibi anlaşıoz:skandal:dışarı çıkıyım evet burası minnacık yer ilçe
Ben İstanbul'da doğdum büyüdüm aslında işte son üç yıl olmuştur ufak yerdeyim :KK19:
Ben yaşlı büyük küçük farketmez herkeslen anlaşıyoruz taşırım arkadaş yok birtane var oda ıstanbula evli çocukluk mahallede hep büyük insanlar .bole iyi

X