Bugün neler yaptınız ?

Evet ama ben barışmıltım bugün de ufak şeyler olunca gerginlik oldu içim çok huzursuz hiç bişey yokmuş gibi devam rtmicem yemim ederim iki hafta bile küserim hiç problem diil yenilmicem
Bende ikigun küstum ama duvarlar üzerine geldi evde ne ben ne o laf atıyor çıt yok ama patladim sonunda oldu bitti: )

Evet ama ben barışmıltım bugün de ufak şeyler olunca gerginlik oldu içim çok huzursuz hiç bişey yokmuş gibi devam rtmicem yemim ederim iki hafta bile küserim hiç problem diil yenilmicem
bende uzun sure kuserim hep hic bisey farketmiyo canim ayni tas ayni hamam

Patladım derken sinirle mi neşeyle mi :oha:
Eve gelirken beni arardi bisi lazım mi diye aramdi ekmeklen gelmiş birden bende hayırdır niye aramadın kendi evimedemi arayarak gelcem dedi ekmek alıp gelecem saten aramaya gerek yok dedi. bolesi iyi kafam rahat bulaşma sessiz sakin gidip geliyorum demesin mi . Bende olemi tamm sen görürsün bundan sonra ne oluyor dedim. Adam ne olacak ne edecek derken Bende böyle gidecekse bitsin dedim eşyaları toplarmis gibi yaptim git falan sonra bakti ciddi tabi arada baya mevzi gecti ama konuşarak barıştık sonra gidemezsin dedi bana hem git dedi bende kalktim sonra da kesin gidersen sen bu evden :KK70:

Yani abartıosun demek istiyo
Bu Benim kişiliğim herzaman dirayetli olmak zorunda diilim hassasım
İlk günden beri de böyleydim
E şimdi küsüz die dışarı da mı çıkamıcaz yarın be saçma
Valla düşündükçe sinirden ölüyorum

Eve gelirken beni arardi bisi lazım mi diye aramdi ekmeklen gelmiş birden bende hayırdır niye aramadın kendi evimedemi arayarak gelcem dedi ekmek alıp gelecem saten aramaya gerek yok dedi. bolesi iyi kafam rahat bulaşma sessiz sakin gidip geliyorum demesin mi . Bende olemi tamm sen görürsün bundan sonra ne oluyor dedim. Adam ne olacak ne edecek derken Bende böyle gidecekse bitsin dedim eşyaları toplarmis gibi yaptim git falan sonra bakti ciddi tabi arada baya mevzi gecti ama konuşarak barıştık sonra gidemezsin dedi bana hem git dedi bende kalktim sonra da kesin gidersen sen bu evden :KK70:
aa hep yasanan seyler ayni ya:KK70::KK70:

Zaten bi kere alıştırdın mı var yaa hemen .... mesela örnek veriyim
Canın bişey istemese de işte gitsin sora isteyince göze batıo
Kğslüpe de aşılmak istiyo yok öyle

Yani abartıosun demek istiyo
Bu Benim kişiliğim herzaman dirayetli olmak zorunda diilim hassasım
İlk günden beri de böyleydim
E şimdi küsüz die dışarı da mı çıkamıcaz yarın be saçma
Valla düşündükçe sinirden ölüyorum
yarin kahvalti hazirla supriz yap canim

X