Bugün ne yaptım?

Günaydın ❤️
Mutlu pazarlar 🌼

Bir etiket yapalım bakalım kimler buralarda 🍀
Mikan Mikan Lizz Lizz @sarahconnor @Keira- enerji_kusagi enerji_kusagi belleza belleza @inciitanesi @Anka @nscckts @Kmsl Hnd @miresl @datlu_333 @Black Light

Unuttuğum yoktur umarım.💐
Nasılsınız canlar?
Gün planı,hafta planı,ay planı?
Merhaba kızlar 💕

İyiyim canım teşekkür ederim, sen nasılsın😊

Gün bitti sayılır, kalan zamanı ceviz kırarken Beyhan vs dinleyerek geçireceğim.

Mikancım, Beyhan tarafına kayıyor olabilirim, Sudem beni kandırdı :KK70:

Haftalık planım, yavaş yavaş eşyalarımı ayırıp bazı şeyleri atmak olacak. Minimalist çalışma diyelim.

Aylık planım, gündemi takip etmek ve hunharca kitap okumak olacak. Diğer kısımlar standart ev işleri. Yürüyüşe başlama ve deniz sezonunu açma planım var. Umarım hedefler tutar.

Bu topikte kendimi hep yemek konuşurken buluyorum demiştim değil mi 😅😅
Bugün okulda diyet yapan bir arkadaş var.
Diyet kahvaltı hazırlamış aralıklı oruç.

Dedi ki yengeç burcuyum.57 kilodan 76 ya çıktım.🙃

Şaşırmadım dedim kilo problemi olan biri ise yüzde 40 boğa,yüzde 40 yengeç kalan yuzde 20 de diğer 10 burç 👻

Bu arada dolma harika olmuş 😍
Tadı damağımda kaldı.
İnşallah eşim yarına bırakır 🤪güya sevmiyordu ekmek bile yiyor yanına çok güzel diye diye 👻annem güzel yapmazdı diye başladı 😋

Merhaba kızlar 💕

İyiyim canım teşekkür ederim, sen nasılsın😊

Gün bitti sayılır, kalan zamanı ceviz kırarken Beyhan vs dinleyerek geçireceğim.

Mikancım, Beyhan tarafına kayıyor olabilirim, Sudem beni kandırdı :KK70:

Haftalık planım, yavaş yavaş eşyalarımı ayırıp bazı şeyleri atmak olacak. Minimalist çalışma diyelim.

Aylık planım, gündemi takip etmek ve hunharca kitap okumak olacak. Diğer kısımlar standart ev işleri. Yürüyüşe başlama ve deniz sezonunu açma planım var. Umarım hedefler tutar.
Vayy 😍

Ne cevizi kız?
Klasik ceviz ise bizim orda Eylül den önce olmaz.

Hindistan cevizi filan ise hiç bilmiyorum.Antalya da şu an var mıdır yok mudur 🙃

Afiyet olsun.😋

Senle biz Antep fıstığı hastasıyız ama olsun.

İyi olmana çok sevindim.❤️

Otel 🏨 fiyatları uçmuş.
Şanslısın.
Deniz kenarı sayılır.

Bol bol yüzüp sıkılaşırsin.😍

Bende iyiyim.

Diyette değilim ya yedikçe mutlu oluyorum 👻
Tek sorun aynadaki popo.🤪
Yürürken totomu zor çekiyorum 😂

Haklısın canım küçük çocukla zor oluyor dıyet işleri😔

Başarılar diliyorum sınavda
İnsallah güzel calışabılırsın🙏

Teşekkür ediyorum sarahcim,🌸🏵️🌻

Yaw lizz sen her doğum zamanı beni terk ediyorsun 🙈

Şaka şaka Allah zihin açıklığı versin 🙏 şimdiden başarılar dilerim.. elinden geleni yap benim KPSS kazandığım yıl acayip eğlendiğim kuzenlerle habire etkinliklere katıldığım bir yıldı. Kimse kazanacağıma inanmıyordu annem eğitim hayatım boyunca ilk kez o sene bana ders çalış demiştir o derece 🤣 dersaneye yazılıp 2 ay sonra kaydımı sildirdim 😅 Ayrıca ücretli öğretmenlik yapıyordum ve okulda çok mutluydum. Yani Allah kısmet ediyorsa oluyor yeterki elimizden geleni yapalım 🤗

Mikancigim bir önceki doğum benimkiydi🤣🤣

Ya ne mutlu sana🥲 artık atanmak mucize. Sen atandigin yıl bı önceki seneden bilgilerin vardır. Ben 7 sene oldu girmeyeli. Benim matematik sıfır en basiti. 2 3 tane yapabiliyodum o da rasyonel sayılar.suan onlari da unuttum. Eğitim vs aklımda hicbisey yok. Hele alan sınavı hakkında ufacık bir fikrim yok. Ve tüm bunlar için 2 aydan az bir vaktim var. Güne vurursam da günde 2 saat belki.
Kpss çalışma kararını destekliyoruz ❤️
İstersen akşam üstü şu kadar çalıştım diyip paylaşabilirsin.😍
En kısa sürede sınavı atlatmış olarak seni görmeyi umut ediyorum 🤗

X