Bugün ne yaptım?

Teşekkür ediyorum sarahcim,🌸🏵️🌻

Mikancigim bir önceki doğum benimkiydi🤣🤣

Ya ne mutlu sana🥲 artık atanmak mucize. Sen atandigin yıl bı önceki seneden bilgilerin vardır. Ben 7 sene oldu girmeyeli. Benim matematik sıfır en basiti. 2 3 tane yapabiliyodum o da rasyonel sayılar.suan onlari da unuttum. Eğitim vs aklımda hicbisey yok. Hele alan sınavı hakkında ufacık bir fikrim yok. Ve tüm bunlar için 2 aydan az bir vaktim var. Güne vurursam da günde 2 saat belki.
Onun bi düşündüm onunki miydi benimki miydi diye sonra dedim neyse yanlışsam düzeltir 🤣🤣🤣

Yaaa en kötü seneye hazırlanırsın şimdi başla sınavdan sonra kötü geçerse devam edersin çalışmaya çıkan sorulara bak onun üzerinden konu çalış genelde aynı konular etrafında dönüyor konular ben de KPSS de matematiği az yapmıştım 8 net falandı sanırım

Onun bi düşündüm onunki miydi benimki miydi diye sonra dedim neyse yanlışsam düzeltir 🤣🤣🤣

Yaaa en kötü seneye hazırlanırsın şimdi başla sınavdan sonra kötü geçerse devam edersin çalışmaya çıkan sorulara bak onun üzerinden konu çalış genelde aynı konular etrafında dönüyor konular ben de KPSS de matematiği az yapmıştım 8 net falandı sanırım
Ama işte okul öncesi bu sene çok alim olacak deniyor. Seneye ne olur bilinmez. Bu yıl aslında daha kritik. Keşke zamanında baslasaydim ama hayiflanmanin anlamı yok🙁

Ama işte okul öncesi bu sene çok alim olacak deniyor. Seneye ne olur bilinmez. Bu yıl aslında daha kritik. Keşke zamanında baslasaydim ama hayiflanmanin anlamı yok🙁
Bebekle zor olurdu canım koşulların uygun değildi yoksa yapardın, yine de 2 ayı değerlendir bence iyice

Teşekkür ediyorum sarahcim,🌸🏵️🌻

Mikancigim bir önceki doğum benimkiydi🤣🤣

Ya ne mutlu sana🥲 artık atanmak mucize. Sen atandigin yıl bı önceki seneden bilgilerin vardır. Ben 7 sene oldu girmeyeli. Benim matematik sıfır en basiti. 2 3 tane yapabiliyodum o da rasyonel sayılar.suan onlari da unuttum. Eğitim vs aklımda hicbisey yok. Hele alan sınavı hakkında ufacık bir fikrim yok. Ve tüm bunlar için 2 aydan az bir vaktim var. Güne vurursam da günde 2 saat belki.
Seni üzmek istemem ama gerçekçiyimdir
Kpss için 2 ay süre çok az değil mi
İnsanlar kursa gidiyor aylarca hatta yıllarca hazırlanıyor😔 keşke bu kadar zor olmasaydı ama sınavı zor yerleşmesi zor her şeyi zor😏
Umarım zoru başarırsın ve her şey gönlünce olur🙏🏻

Alerji yaptıysa doktorla görüşüp değiştirin bence
Çocuklara tonsilit , ( bademcik iltihabı) için amoksilisin içeren antibiyotik veriyorlarmış. Yani alternatif yol gibi… Yani tedavi ortasında bırakıp başka antibiyotiğe geçiş yapılır mı? Yoksa ya etkiye rağmen kullanılmalı mı onu çözemedim. Sadece doktor söyleyebilir sanırım.

Seni üzmek istemem ama gerçekçiyimdir
Kpss için 2 ay süre çok az değil mi
İnsanlar kursa gidiyor aylarca hatta yıllarca hazırlanıyor😔 keşke bu kadar zor olmasaydı ama sınavı zor yerleşmesi zor her şeyi zor😏
Umarım zoru başarırsın ve her şey gönlünce olur🙏🏻
Bellezacim ben ustuste 4 sene sınava girmiş ve 3 sene de dershaneye gitmiş biri olarak zorluğunu çok iyi biliyorum 🤣🤣 şuan girme amacım elimde en azından bir puan olmasi. Ee tabi puan da 55 60 olmasın yani. Hiç değilse 70 kusur falan.

Screenshot_2022-06-07-01-11-37-93_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Her an her şey olabilir yani. Kısmet.

Lizz Lizz kk da kpss grupları var.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik var.Online hocalar ile filan çalışıyor.

Canım senin pratik zekan olaylara bakış açın yüksek.
Belki sınava o rahatlıkla girersen olur bir şeyler.

Bu tarz sınavlar son aylarda atak yaptırıyor.

Ne zaman başlarsan destekçiniz. 😙
Evet ben de yazmıştım bir ara oraya, sağolsun çok tatlı kizlar vardı,🥰 destek verdiler. Ama tabi baslayamadim ki çalışmaya, kaldı öyle. Online falan çalışacak zamanım bile yok. Roman gibi açıp konu okumam ve ünite sonu sorusu çözmem lazım.

Evet ben de yazmıştım bir ara oraya, sağolsun çok tatlı kizlar vardı,🥰 destek verdiler. Ama tabi baslayamadim ki çalışmaya, kaldı öyle. Online falan çalışacak zamanım bile yok. Roman gibi açıp konu okumam ve ünite sonu sorusu çözmem lazım.
Olduğu kadar canım ❤️

Bellezacim ben ustuste 4 sene sınava girmiş ve 3 sene de dershaneye gitmiş biri olarak zorluğunu çok iyi biliyorum 🤣🤣 şuan girme amacım elimde en azından bir puan olmasi. Ee tabi puan da 55 60 olmasın yani. Hiç değilse 70 kusur falan.

Eki Görüntüle 3079724

Her an her şey olabilir yani. Kısmet.
Çok iyi puanlar almışsın aslında

Lizz Lizz kk da kpss grupları var.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik var.Online hocalar ile filan çalışıyor.

Canım senin pratik zekan olaylara bakış açın yüksek.
Belki sınava o rahatlıkla girersen olur bir şeyler.

Bu tarz sınavlar son aylarda atak yaptırıyor.

Ne zaman başlarsan destekçiniz. 😙
Kpssye hazırlanan biri mi var balım kim o dert ortagim😅

Evet burda da kpss grubu var gelsin bekleriz😬

X