Bugün ne yaptım?

nasıl reçeller yapıyor azıcık püf nokta öğrensene :) bu sene kayısı,şeftali ve karadut reçeli yapma planım var daha önce hiç yapmadım

arada anneni ödünç veriri misin bayılırım yazdığın her şeye
Çok tehlikeli anında göbek çıkmaya başlar
Yazın orda kalıyorum sabahtan kalkıyor öyle değişik Kahvaltı hazırlıyor ki ben yemeye üşeniyorum o hazırlamaya üşenmiyor
Çok büyük bahcesı oluyor yazın domates biber çoğu sey o bahceden oluyor
Bahceye iner hemen iki üç salatalık kavun koparıp getırır
Benim oğlana da ye oğlum aferim ben yiyenleri çok severim der
Annene kalsak fotosentez yaparız
O yemesin diye de söylenip duruyor

Evin önü çok güzel yoldan gecenler piknik için duruyor aile görürse elinde peynir domates götürür yesinler diye

Adresi vereyim Temmuz Ağustos gibi güzel yıyecekler olur

Son düzenleme:
nasıl reçeller yapıyor azıcık püf nokta öğrensene :) bu sene kayısı,şeftali ve karadut reçeli yapma planım var daha önce hiç yapmadım
Kayısı
Çilek
Şeftali
Vişne
İncir
Acı biber reçeli
Gül reçeli yapıyor
Erik marmelatı
Kuşburnu marmelat ı yapıyor
Elma ve armut pekmezi de yapar

Yaparken anlatıyor aslında şu kadar meyveye şu kadar şeker atıyorum dıye de dinlemiyorum ki
Gıdersem ayrıntılı izleyip not alayım

Ayy aynı annem ama annem kendi çok az yer. Bir doyma noktası var oraya vardı mı bırakır yemeyi. Zaten 57 kilo minyon bi de
Balkonu harikadır ve orda kahvaltı yapmak benim için büyük keyif. Oraya gidince ya da o gelince mutlaka 2-3 kilo alıyorum

Keşke benımki de az yese
Aslında sorsan az yiyor ama mide genişlediği için doymadığından az yediğini sanıyor

Ben ordayken rejime soktum
Hastalandı babam tontişim yiyemediğindrn hasta oldu sen kıza bakma ye diye dalga geçiyor

Annene masallah bayılıyorum iradeli insanlara

Yaaa ne tatlılar

Evet hiç anneme çekmemişim o konuda senin annene çekmişim

Bende hic bisey yapmadim bugun herseye tripliyim. Bebek olmuyo ona tripliyim eşime tripliyim mutsuzum aglamakliyim evde yatak yorgan hersey duruyor toplamadm biseyler atistirdim kahve ictim tv bakiyorm sacma sapan seyler var tv dede başımda cok agriyo

Hayallerin annesi

Üzülmeyin lütfen herseyin vardır bir zamanı

Eminin doğru zamanı beklediğine

Bazen oluyor böyle insanın mutsuz günleri kaç yıllık evlisiniz?

Neden liz öyle düşünme

Çık çık gez ne kadar çok gezerse o kadar çabuk alışıyorlar

Tatilden geri kalma bebek var diye
Ondan değil aslında, eşim yazın çok yoğun çalışıyor, genelde yaz sonu ya da yaz başı ya da kışın bı yerlere gidebiliyoruz

Bebekle tatile de razıyım, tatil olsun yeter ki

Bazen oluyor böyle insanın mutsuz günleri kaç yıllık evlisiniz?
12 yıllık evliyim hatirlarsin 3. Bebek icin ugrasiyorz . Aslinda ne eşim bisey dedi nede olan bisey var sadece mutsuzum tripliyim nedeninide anlamis degilim. Bu ay rahim filmide cektirdim cokta uzun zaman gecmedi 6 ay oldu bebek denemeleri ama bugun cok sıkıldım ruhum bunaldi biri dokunsa oturup agliycam

Kız dardanel benim zayıflama sebebim niye öyle diyon
Yani şöyle söyleyim
Tartıdan önceki gün filan yiyince ödem modem kalmıyor.

Balık hayat kurtarıcı diyette yanına salata ohh miss

Böyle bişey konuştuk ama başkası sandim sanki hatirlayamadiysam özür dilerim kafam çok dolu

6 ay çok uzun değil aslında. Aslında tam rahat etmelik zamanlar iki çocuktan sonra. Hazır mısın uykusuz senelere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…