Bugün ne yaptım?

Canım benim❤ ne güzel anlatmışsın

Valla Lizz im bu saydıklarının %90ını ben evlendikten sonra yaşamaya başladım, hala yaşıyorum, demekki doğurmaktan kaçmakta haksız sayılmam. Muazzam yoğun bir hayatım var. Hem ev hem işler... Kendime ayıracak vakti ya buluyorum ya bulamıyorum, buraya yazmak bile bazen büyük lüks oluyor, en çok bu yoruyor beni, bu şekilde birde çocukla uğraşırsam cidden kafayı yerim. Eşim çok iyi, çok hoş ama çook zor birisi ve rahatına düşkün. Fedakarlık yaparsa bunu farklı konularda gösteriyor, bu da benim yüklerimi pek azaltmıyor. Çocuk bazen çok istiyor fakat bütün ilgim çocukta olursa diye düşünüyor, ona da gelemiyor. Ondan yeterli desteği alacağıma da pek inanamıyorum doğrusu. Burcu akrep diyeyim, biraz fazla vakit ayırırsam annemden dahi kıskananiliyor
Gerçekten bir çocuk bakıyor gibiyim şu an, hemde hiç büyümeyen, maalesef bunları her söylediğimde biliyor, hak verip üzülüyor ama asla değişemiyor, yapamıyormuş
Bende seninle yapamıyorum ama o nasıl olacak Allah ıslah etsin diyeyim canım ne diyeyim, tüm bunlara göğüs gerdiğimde gün sonunda iyiki mi derim keşke mi derim, benimde tüm kararsızlığım bu

Büyük oğlumun Burcu akrep, şu an tırstım

Canım Sevgim
O kadar şeffaf yazmışsın ki süreci.

Senin yerine sanki yaşadım,ettim.
Keşke o kadar kendini yormak zorunda olmasan.

Biraz rahat ol ne diyeyim
Hakkında hayırlısı olsun

Bazen durmayı, dinlenmeyi,hayatına dışardan bakmayı bilmek lazım.

Balım diyetisyene arkadaşım gitti, beni de illa yanında götürdü, tanıştırmak için. Arkadaşımın arkadaşı yani, yıllardır da o takip ediyormuş. Buranın en iyi diyetisyeniymiş, gerçekten çok yoğundu randevuları, konuşmaları da hoşuma gitti .

Arkadaşım bu hafta 2 defa açık büfe kahvaltı yapmıştı (geçen gün gitmiştik hani), ona rağmen 1200 gr yağdan kilo vermiş Kollardan şu kadar gr, bacaklardan popodan vs şu kadar gr gitmiş. Biraz ödem çıktı, tartı stresi dedi Ah dedim benim kilolar da hep stresten demek ki
Listeyi yaptığın alışverişe göre şekillendiriyor, dolabında neler var diye soruyor. Beklediği gibi sonuç almazsa, uymadıysa ceza veriyor, listeyi biraz sıkıyor. Arkadaş 1.60, 73 kg, liste 1800 kaloriydi galiba ya da o geçen hafta mıydı emin değilim.
Sohbet ortamında bir iki şey sorabildim, fazla vakti yoktu kadının, birisi İncinin menüleriydi işte, sabah ayran içiyor, çikokatalı form bisküvi var, aralar var, kahvaltı yok, spor yasak, akşamları da şu tarz yiyor dedim. Aralıklı oruç gibi ama metabolizmayı çökertebilir bu şekilde, ileride kilo vermesi yavaşlar dedi, adam bunun hazırlık olduğunu söylemiş dedim, listeyi görsebilsem daha iyi yorumlarım dedi. Böyle işte. Belki bi ara bende giderim balım, düşünmüyor değilim.

Devir için birisi vardı şehir dışından, kaç gündür işleri gözlemliyordu, yarın belki olur bugün tatil, konuşup son karara bağlayacağız. Bizim teklifimizi kabul ederse biz çıkacaz o girecek. Diğer işlerimiz aynen devam.

Anladım Sevgim
1800 calori çok iyi.
Verilecek kilosu fazla olduğu için muhtemelen.
Metabolizmayi yavaşlatmamak için.
İlerde azar azar kisacak calorileri.

inci-tepik in verilecek kilosu çok olduğundan bence sporsuz başlattı.
İlerde direnç kilolarinda ekleyecek.

Ya da normal kiloya inince normal yaşantıda nasıl olacaksa öyle verdirip korutacak belki de.

Her doktorun tarzı farklı bence bir de.
Bir de çok fazla diyet yöntemi var.

Mesela ben Sabahat i de beğeniyorum.
Hem doyurucu hem ödem attırıcı.
Hem kolay menüleri.
Her daim evde olan şeyler değil ama bir alışveris yapsan ona uygun bir süre götürür.

Son kiloların oturmadan vereceğim ben de.

Aminn balım, hayırlısı
Maalesef gerçekler bunlar Çiçeğim keşkelerin bana hiç faydası yok. Dışarıdan bakmak ve görmek de yetmiyor bazen, icraat lazım. Tüm umudumu bağlamadığım bir iki beklentim olan şeyler var, şayet gerçekleşirse hayat benim için daha kolay olabilir. Onu da yaşayıp göreceğiz bakalım.

İnşallah.
Zaten beklenti içinde geçiyor hayat.

Hayaller hayatlar umutlar arası gelgitler.

Her şeyin en iyisine layıksın
Umarım gönlünce olur

Hikmet Anıl Öztekin videolarına başladım var mı dinleyip seven ?
Duydum ama daha tanışamadık .

Nasıl buldun?
Beyhan
Tülay
Hikmet artık genişliyoruz.

Beyhan Kore'ye gitmiş.
Fotoğrafçı da foto çektirmiş şok oldum.
Seyahat programı yapar gibi her şeyi tanıtmış

Sudem geçmiş olsun oğluna
Nasıl şimdi iyi mi

Ben de bugun hiç bişey yapmadım
Yemek dünden vardı yanına çorba yaptım

Eşim de dısarda yerız onlar kalsın dedi

Spor yaptım başka da bişey yok

Sudem geçmiş olsun oğluna
Nasıl şimdi iyi mi

Ben de bugun hiç bişey yapmadım
Yemek dünden vardı yanına çorba yaptım

Eşim de dısarda yerız onlar kalsın dedi

Spor yaptım başka da bişey yok
İyi canım
Ateşi geçti.

Bugün sadece tekrar kustu.
Ama tekrarlamadı.

Yemeği yedik.dolma çok güzel olmuş
Bol bol çay kahve içtim
Değişiklik yaptım bugün ananas yedim

Ben bugün ekstradan film izledim.

Az önce bitti.
"Sırtımdaki Bıçaklar" ismi.

Ajan filmi.Aşk da var tabi.

Ota çöpe ağlayan ben buna bile ağladım tabi.

Lizz izledin mi sen ?

Daha da iyi olur insallah

Ben de dün tom cruise nin eski bir filmini izledim 18 sene önce fılan çekmiş

Hiç duygu yok sürekli sağa sola sıkan bir suikastçi filmiydi

Kötü değildi ama hani bana ne katkısı oldu diye bir düşünmedim değil

Çaya çok zam gelmiş ben azalttım

Bana İsviçre den bir çay geldı
Çok değişik vanilya ve süt tadı geliyor içerken
Keşke tanışıyor olsaydık isterdim denemeni

Eminim severdin değişik şeyler seven bırı olarak

Bu filmde biraz durağan idi.
Hani klasik ajan filmi gibi de değil tam
Genelde Anjelina nin ajan filmleri çok entrikalı olur filan daha hareketlidir.

Bu daha şimdi ve geçmiş arasında sorgulama şeklinde geçti tabi.

Film arasında sık sık bölük pörçük izlemek dışında güzeldi.
Oğlana çorba ver.
Yemek ver.
Telefon çaldı ,ablam kapatmıyor.

Mola üstüne mola.
Öğlen başladığım film akşama anca bitti.

Kesintisiz izlesem daha çok mutlu olurdum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…