Bugün ne yaptım?

Çaya çok zam gelmiş ben azalttım😂😂😂

Bana İsviçre den bir çay geldı
Çok değişik vanilya ve süt tadı geliyor içerken
Keşke tanışıyor olsaydık isterdim denemeni

Eminim severdin değişik şeyler seve
Şekerden haberim var da çayı duymadım 👻

Yemeden içmeden duramam valla 👻

Yurt dışından bir arkadaş getirmiş vanilyalı.
Onun evinde içmiştim.
8-10 yıl olmuştur.

Damak zevki de değişiyor.
O zaman çaya şeker atardım.
Bir kaç sene önce kahveye şeker atardim.

Şimdi herşeyi şekersiz içiyorum ☕

Bir ara çaya hep bergamot,karanfil gibi aroma eklerdim.

Sonra sade demli çaya alıştım 😇

Kalkayim da terziye gideyim.
Üç parça eşya var.
Onları vereyim.
Biraz yürüyüş yaparım.
Bir dondurma yerim gelirim. :dondurma:

Günaydınlar🌺

Bugün için planlarım
Canım benim❤ ne güzel anlatmışsın😍 😘

Valla Lizz im bu saydıklarının %90ını ben evlendikten sonra yaşamaya başladım, hala yaşıyorum, demekki doğurmaktan kaçmakta haksız sayılmam. Muazzam yoğun bir hayatım var. Hem ev hem işler... Kendime ayıracak vakti ya buluyorum ya bulamıyorum, buraya yazmak bile bazen büyük lüks oluyor, en çok bu yoruyor beni, bu şekilde birde çocukla uğraşırsam cidden kafayı yerim. Eşim çok iyi, çok hoş ama çook zor birisi ve rahatına düşkün. Fedakarlık yaparsa bunu farklı konularda gösteriyor, bu da benim yüklerimi pek azaltmıyor. Çocuk bazen çok istiyor fakat bütün ilgim çocukta olursa diye düşünüyor, ona da gelemiyor. Ondan yeterli desteği alacağıma da pek inanamıyorum doğrusu. Burcu akrep diyeyim, biraz fazla vakit ayırırsam annemden dahi kıskananiliyor:silah:
Gerçekten bir çocuk bakıyor gibiyim şu an, hemde hiç büyümeyen, maalesef bunları her söylediğimde biliyor, hak verip üzülüyor ama asla değişemiyor, yapamıyormuş 😬
Bende seninle yapamıyorum ama o nasıl olacak :KK12: Allah ıslah etsin diyeyim canım ne diyeyim, tüm bunlara göğüs gerdiğimde gün sonunda iyiki mi derim keşke mi derim, benimde tüm kararsızlığım bu 😟
Anlıyorum🙁 çok haklısın.. yalnız şu var ki çocuktan sonra en azından uzun bir süre çocuktan başka biseyle ilgilenemiyosun. Esin falan üçüncü planda kaliyor. Mümkün değil yani. Eğer ilgilenebilen varsa tebrik ediyorum. Ben gün sonunda krndimi yatağa zor atiyorum. Tarif edemeyeceğim kadar çok yorulmuş olarak. Gözüm hiçbir şeyi görmüyor. Tek isteğim uyumak. Kaç kere üzerime bişey ortemeden yatağın kıyısında uyuyakaldim.

Esin ilgi bekleyen biriymiş, annenden bile kiskanabiliyosa çocuk olayına hiç girmesin. Çünkü rahatı da bozulacak üzgünüm. Çocuktan sonra rahatlio diye bişey yok ne yazık ki.

Neyse siz şimdiki gunlerinizin tadını çıkarın boşver. Zamanı gelince düşünürsün😃

İyi canım ❤️
Ateşi geçti.

Bugün sadece tekrar kustu.
Ama tekrarlamadı.

Yemeği yedik.😋dolma çok güzel olmuş 😋
Bol bol çay kahve içtim ☕
Değişiklik yaptım bugün ananas 🍍 yedim 😋

Ben bugün ekstradan film izledim.🥳

Az önce bitti.
"Sırtımdaki Bıçaklar" ismi.

Ajan filmi.Aşk da var tabi.

Ota çöpe ağlayan ben buna bile ağladım tabi.😇

Lizz Lizz izledin mi sen ?
İzlemedim onu👀 güzel miydi?

sudem34 sudem34
enerji_kusagi enerji_kusagi
Canlar iyiki diyetisyene baslamisim diyorum yoksa kendi kendine olacak gibi degildi.
Verilecek cok kilonun olmasiyla kesinlikle alakasi yok .
Spor vermemesinin sebebi sporun daha cok aciktiracagini ve verdiklerinin doyurmayacahi icin vermiyorum dedi. Zamani geldiginde soyleyecekmis bakalim.

Bu arada guncel kilom 76. Diyetisyene dun tam 3 ay olmus baslayali ve 16 kilo gitti. Onemli olan fazla fazla verip hemen almak degil az az verip vucudu alistirmak.

Gecen hafta 77.2
Bu hafta. 76
Giden -1.200

Genel
Baslangic =92
Guncel. = 76

İzlemedim onu👀 güzel miydi?
Senin gibi çok film izleyen birini keser mi bilmiyorum.

Orta derecede izlenebilir.

Öyle aksiyon macera bekleme .

Durağan bir ajan filmi.

Belki sonunu bile tahmin edersin.

Oyuncular tanıdığın bilindik oyuncular.

Ajan filmlerinde Anjelina'ninkiler ile kıyaslarsan Anjelina derim.

Ama her film ayrı tabi.
Oyunculuk ayrı.

sudem34 sudem34
enerji_kusagi enerji_kusagi
Canlar iyiki diyetisyene baslamisim diyorum yoksa kendi kendine olacak gibi degildi.
Verilecek cok kilonun olmasiyla kesinlikle alakasi yok .
Spor vermemesinin sebebi sporun daha cok aciktiracagini ve verdiklerinin doyurmayacahi icin vermiyorum dedi. Zamani geldiginde soyleyecekmis bakalim.

Bu arada guncel kilom 76. Diyetisyene dun tam 3 ay olmus baslayali ve 16 kilo gitti. Onemli olan fazla fazla verip hemen almak degil az az verip vucudu alistirmak.

Gecen hafta 77.2
Bu hafta. 76
Giden -1.200

Genel
Baslangic =92
Guncel. = 76
Tebrikler 🥳
İnci 😇

Benim kıloma gelmişsin.
Biraz da ben senin kilona çıkmışim.
Ortada buluştuk yani.🤪

66 idim sen diyet yaparken.
Şimdi 75-76 bandındayım.

Hikmet Anıl Öztekin videolarına başladım😅 var mı dinleyip seven ?
Mikanım, seninle biz aynı yollardan mı gidiyoruz nedir 😂😂
Tülay'dan sonra, yani 4-5 ay kadar önce keşfettim onu da, epey bir şeylerini izledim, planlı programlı dingin ve çalışkan vs olması, değişik bilgiler vermesi hoşuma gitmişti. Israrlı bir çay muhabbeti dönüyor ama manevi bir şeyi vurguluyor sanırım. En son dinlediği neyi paylaşmıştı onu dinledim, neye de hiç dayanamıyorum, bana acizliğimi hatırlatıyor diye ara verdim, sonra kaldı gitti öyle.. Netten araştırmıştım kim diye, kitapları falan varmış, hiç birisini de okumadım. Böyle işte ❤

Yürüyüşümü yaptım 😌tabi yürüyüşün olmazsa olmazı dondurma 🍦da eksik değildi.

Ardından bir güzel duş aldım 😇
Acaip rahatladım.😌

Yavaş yavaş diyet moduna döneceğim gibi.
On hazırlık olarak 🍍 ananas.Odem attırmak için.
Pırasa yemeği çıkardım buzluktan.Bagirsak ve lif için.
Hatta öğlen salataya chia tohumu atacaktım.😋Neyse dedim sonra karışım yaparım 👻

Mikanım, seninle biz aynı yollardan mı gidiyoruz nedir 😂😂
Tülay'dan sonra, yani 4-5 ay kadar önce keşfettim onu da, epey bir şeylerini izledim, planlı programlı dingin ve çalışkan vs olması, değişik bilgiler vermesi hoşuma gitmişti. Israrlı bir çay muhabbeti dönüyor ama manevi bir şeyi vurguluyor sanırım. En son dinlediği neyi paylaşmıştı onu dinledim, neye de hiç dayanamıyorum, bana acizliğimi hatırlatıyor diye ara verdim, sonra kaldı gitti öyle.. Netten araştırmıştım kim diye, kitapları falan varmış, hiç birisini de okumadım. Böyle işte ❤
Bu konuda zevklerimiz aynı sanırım🤗

Düzenli dinlemedim hiç bi kaç videosuna bakmıştım. Kitabı olduğunu bugün öğrendim😅 biraz düzenli bakayım diyorum bakalım nasıl hissettirecek bana. Tülay’ın videolarını bitirdiğim için çamaşır katlarken ya da yemek yaparken falan dinlemek iyi oluyor işim çabuk bitiyor 🤭 o yüzden biraz sarıcam bakalım saracak mı 🙈

Düzenli dinlemedim hiç bi kaç videosuna bakmıştım. Kitabı olduğunu bugün öğrendim😅 biraz düzenli bakayım diyorum bakalım nasıl hissettirecek bana. Tülay’ın videolarını bitirdiğim için çamaşır katlarken ya da yemek yaparken falan dinlemek iyi oluyor işim çabuk bitiyor 🤭 o yüzden biraz sarıcam bakalım saracak mı 🙈
Galiba canım, Ortak noktakarımız artarak devam ediyor 😍
Bende Tülay'ı taşınmak için ev toplarken dinliyordum.
Hikmet'i de taşıdığım eve yerleşirken dinliyordum.
Beyhan arada kaynadı, fırsatta kalmadı, gerek de olmadı, zaten sarmadı 😅😅

Aynen, bende iş yaparken bilgi içerikli, izlenmesi şart olmayan, akıcı videoları dinlemeyi çok seviyorum 👌

Beyhan arada kaynadı, fırsatta kalmadı, gerek de olmadı, zaten sarmadı 😅
Beyhan cigima söylediğin laflara Sudem üzüldü :KK70:
Çenesinin ortasında gamze var ya .
Benim oğlum da da var.

Bugün bu konuyu konuştuk.
Gösterdim bak oğlum Beyhan da da var.

Ben gözümü Beyhan da açtım ya 🤭 bende yeri ayrı 😇

Zevklerimiz benzer mikancim zurafa sohbetlerine bir goz atmani tavsiye ederim bu ara orda takiliyorum ben

Sağol balım 😊
Elinizi çabuk tutun, her an 70ten aşağı inme potansiyelim var :KK70:

Ara ara 69.8i görür gibi oluyorum, bir görünüp bir kayboluyor 😜
Beni bekleme 👻
Sen bas gaza.

Zaten Mikan Mikan da diyet yapıyor bir aydır .
Diyet arkadaşı da var.

Mikan ile bir ortak nokta daha.❤️

Benim hedefler kısa kısa olacak 🤪

Zevklerimiz benzer mikancim zurafa sohbetlerine bir goz atmani tavsiye ederim bu ara orda takiliyorum ben
Sen tavsiye edince bir video açıp dinlemek istedim.

İki hatun yavaş bir tonda sohbet ediyordu.
Yavaş geldi devam etmedim.Tabi ki ön yargı en az iki üç video izleyip karar vermek lazım.

Bir de izleyen çok az o dikkatimi çekti.
Diğerleri takipçi beğeni mi kasıyor bunlar doğal mi anlamadım.
Ya daha keşfedilmemiş .

Sen seviyorsan vardır muhakkak güzel bir tarafı.

Belki Mikan Mikan ile enerji_kusagi enerji_kusagi da izlemiştir.

Sen tavsiye edince bir video açıp dinlemek istedim.

İki hatun yavaş bir tonda sohbet ediyordu.
Yavaş geldi devam etmedim.Tabi ki ön yargı en az iki üç video izleyip karar vermek lazım.

Bir de izleyen çok az o dikkatimi çekti.
Diğerleri takipçi beğeni mi kasıyor bunlar doğal mi anlamadım.
Ya daha keşfedilmemiş .

Sen seviyorsan vardır muhakkak güzel bir tarafı.

Belki Mikan Mikan ile enerji_kusagi enerji_kusagi da izlemiştir.
Siddetsiz iletisim kitabini bir arkadasimin tavsiyesiyle okudum cok begendjm sonra si kitapligindaki diger kitaplar ilgimi cekti hemen kibar olma gercek ol kitabini da aldim hayir demeyi ogrenmem lazim diye sonra da bu sayfayi kesfettim tulay kok alternatifi oldu resmen bana evet biraz djngin konusuyirlar ama bana cok sey katiyorlar biraz hizlandirip izliyorum ben

X