Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Allah kavustursun esiniz görevde falan mi ? Birikim yapmanıza alışık değilse şok olmasin ,yavaş yavaş söyleyin 😂
Benim okulumla ilgili bir durumdan başka şehirlerdeyiz bu ay sonunda kavuşuyoruz inşallah 😁
Kumbarada para biriktirmeyi ben ondan gördüm 😂 Biriktirip faturaları ödüyorduk 😂

Benim okulumla ilgili bir durumdan başka şehirlerdeyiz bu ay sonunda kavuşuyoruz inşallah 😁
Kumbarada para biriktirmeyi ben ondan gördüm 😂 Biriktirip faturaları ödüyorduk 😂
Ay bebek mi bekliyorsunuz yeni farkettim profil günlüğünüz de
sağlıkla gelsin kuzunuz.

Hayır yok, kısmet olursa yaza düşünüyoruz, bir yaz geçsin de bakalım 🤭 sizin var mi
Hayırlısı olsun yeni evlisiniz o zaman tadını çıkarın bol bol gezin
Hem birikimlerde iyi olur ilerisi için size tavsiyem çocuk olmadan birikim yapın Çok lazım oluyor doğumdan sonra
Var benim 3 buçuk yaşında bir prensesim var ve dairedeyim şimdi çok özledim kokusu burnuma geldi valla

Hayırlısı olsun yeni evlisiniz o zaman tadını çıkarın bol bol gezin
Hem birikimlerde iyi olur ilerisi için size tavsiyem çocuk olmadan birikim yapın Çok lazım oluyor doğumdan sonra
Var benim 3 buçuk yaşında bir prensesim var ve dairedeyim şimdi çok özledim kokusu burnuma geldi valla
Maşallah Allah bağışlasın, 🧿bende öyle düşünüyorum, çocuk için birikim yapmak gerek ,bakalim bir yerden başladık hayırlısı . Nerede çalışıyorsunuz🤔

X