Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Ben sadece 1 lira atıyorum genelde çok çok nadir 50 kuruş kağıt parada çok nadir atarım netten şey öğrendim sizlerle paylaşmak istiyorum 1 kg 1 lira dolu konbara 127 lira yapıyor ben merak ettiğimde tartıyorum evde tartım var

Merhabalar ben de araniza katilmak istiyorum.
23 yasindayim. Hukuk fakultesi son sinifim hatta sanirim yaz okulunun ardindan tek dersle eylul gibi mezun oluyorum.
Uzunca sure zarfinda benim icin cok denilebilecek bir miktar biriktirdim. Yaklasik 6000 tl.
Babamdan istesem yardimci olcagini bilsem de en azindan araba icin belli bir pesinatim olsun istiyorum.
Bunun icin de onume 2 sene koyuyorum ne yazikki :)) sozun ozuu araniza katilabilir miyiiim :)

Merhabalar ben de araniza katilmak istiyorum.
23 yasindayim. Hukuk fakultesi son sinifim hatta sanirim yaz okulunun ardindan tek dersle eylul gibi mezun oluyorum.
Uzunca sure zarfinda benim icin cok denilebilecek bir miktar biriktirdim. Yaklasik 6000 tl.
Babamdan istesem yardimci olcagini bilsem de en azindan araba icin belli bir pesinatim olsun istiyorum.
Birikimi cok seviyorum bazen alisveris yapma cilginligina burunsem de :)Bunun icin de onume 2 sene koyuyorum ne yazikki :)) sozun ozuu araniza katilabilir miyiiim :)

Selam bayanlar birşey soracaktım çeyrek altın alıcam ama kartla alsam çok komisyon kesiyor mu yoksa 5-10tl mi

Tabiki katılabilirsiniz hatta hoşgeldiniz
Birikimleriniz Bereketli olsun
Yalnız biz Kumbaraları yılbaşında açacağız o yüzden saymıyoruz. Kumbaraya attıkça buraya yazıyoruz

Kumbaracı hanımlar bende aranıza katılmak istiyorum tabiki benimde kumbaram var geçen ay açdım elimdeki paraya katıp çeyrek aldım bu ay yani temmuzda yeniden başladım kumbara da biriktirmeyi çok seviyorum
Bereketli olsun birikimlerin. Kumbarayı açtığında altın aldığında bizimle paylaş fotoğrafları motivasyonumuz artsın

Ben de büyük açılmayan teneke kumbarada biriktiriyorum bu topik açıldığından beri. Yılbaşında açıp sayıcam sabırsızlanıyorum

Katıldın bile
Hoşgeldin
Bol bol birikimler yaparız şnşallah burda.

Çok teşekkür ederim inşallah hepimizin birikimi bol bereketli olur Benimde öyle büyük boy açılmayan teneke makasla açıp aldım birazcık bozuldu ağız kısmı ama yapacak bir şey yok 170 lira çıkdı çeyreğimi aldım tekrar düzelttim yine başladım aynı kumbaraya şimdi 5 lira vermiyim yeni
kumbaraya dedim tahmini bi 50 lira olmuştur bu ay çok zevkli

Ben de altından kesip Yen'i yılda aynı şekilde kullanmayı devam etmeyi düşünüyorum

Evet ya arada sohbette edebileceğimiz bir ortam oluşursa çok memnun olurum ben ev hanımıyım elime çok birşey geçmiyor oldugu kadar yapıyorum büyük şehirdeyim yalnızım ailem başka şehirde
Ben de aynı. Çalışmıyorum bebek bekliyoruz

Sağol canım erkek bebek bekliyoruz biz de. Karnındayken bile çok güzel kimbilir kucağıma aldığımda nasıl güzel olucak
Evet çok güzel bir duygu Ay aklıma ne geldi birinci kızıma 11 tane çeyrek takılmıştı takılan paralarlada çeyrek almıştım bazen birikimin ayarını kaçırıyorum abartmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…