Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Kıyafet için? Saç boyuyor musunuz?
Hayır saç boyamıyorum. Boyadığım zamanlar da oldu. O zaman da kendim evde boyuyordum.
Kıyafete belli bir para ayırmıyorum. Dediğim gibi ihtiyaçlarımı belirleyip öyle alışverişe çıkıyorum. Onun haricinde mağaza gezmem indirimlere falan bakmam. Mesela yaz başında ihtiyacım olanları belirledim liste yaptım ona göre bir arayışa girip alışverişimi yaptım. Şuan birşeye ihtiyacım olmadığı için de kıyafet için bütçe ayırmıyorum.

Sürekli gereksiz indirimler olduğu için ben alıyorum mesela gratis watsons sayfalarını dün takipten çıktım.
Saç kestirmeye bile 50tl alıyolar yaşadığım yerde birikim yapmam çok zor sizi tebrik ederim inşallah bende başarabilirim

O sayfalar insanı tahrik ediyor. İhtiyacımız olmasa bile insan almak istiyor. Zaman zaman da bende düşüyorum buna. sonra pişman oluyorum. Almadan önce gerçekten ihtiyacım var mı, almasam da olur mu diye sormalı aslında insan kendine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…