Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Bugün kumbaraya 7 lira

Bundan sonra bozukları kenarda biriktirip tümletip döviz alıcam. Kumbarada bozuk paralar boşa yer kaplıyor. Tümletme derdi oluyor. Kumbarayı açınca az meblağ çıkıyor

Bugün kumbaraya 7 lira

Bundan sonra bozukları kenarda biriktirip tümletip döviz alıcam. Kumbarada bozuk paralar boşa yer kaplıyor. Tümletme derdi oluyor. Kumbarayı açınca az meblağ çıkıyor
Katılıyorum bende öyle yapmaya karar verdim. ama bozuk atmazsamda ağırlaşmayacak dolmayacak gibi geliyor

Bugün kumbaraya 7 lira

Bende genelde maaşımdan biriktiriyosam banka hesabımdan dolar euro filan alıyorum cüzdanımdaki bozuklukları direk atıyorum tl olarak ay sonundada hesabımda genelde 20-30dolar oluyo onu kumbaraya atıyorum

İyi akşamlar atamadım
Ama beni biliyorsunuz genelde toplu atarım
@sukufenazz siz de bebek düşünüyorsunuz sanırım listede görmüştüm İsminizi
Nasıl gidiyor çalışmalar
Yaşınız kaç acaba ?

Bende genelde maaşımdan biriktiriyosam banka hesabımdan dolar euro filan alıyorum cüzdanımdaki bozuklukları direk atıyorum tl olarak ay sonundada hesabımda genelde 20-30dolar oluyo onu kumbaraya atıyorum
BEn de elime geçen yüksek miktarları bankaya yatırıp altın döviz alıyorum
Küçük miktarlar kumbaraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…