Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

MAşallah ne güzel birikim olmuş
3 5 dolardaki 3 farazi bir söylem mi yoksa gerçekten fiziki 3 dolar mı alıyorsunuz. Bir yerde döviz büroları almak istemiyor küçük dövizleri diye okumuştum. Doğru bir bilgi değil galiba
Fiziki alıyorum fiziki satıyorum, döviz büroları alıyor çünkü işleri bu, ben bugüne kadar hiç sorun yaşamadım :) aslında bankada dolar hesabım olsa daha güzel olacak ama kendime güvenemiyorum harcarım.

İyi akşamlar kızlar
Bayramda da çalışıyor da eşim
İlk kez izin aldı bayramda
Sevindim
Bu sefer İstanbul’a gideriz diye
Ki yeğenimi özlediğimden bahsetmiştim yakın zamanda
Ailem zaten geliyor buraya da sadece yeğenimi çok özledim demiştim
Şimdi izin aldı ya nereye gidelim aşlım dedim
Zaten diretmedi
Sakin bi dille köye gidemeyiz bi sene dedi
Çocuk olunca falan
Ahh ya üzüldüm ama ne diyim
Benim ailem zaten burada ev aldı gelip kalıyorlar rahat rahat
Yeğenimi o kadar özledim ki anlatamam
İçim gidiyor
Köyde de sıkılıcam
Evin içine tıkalı oturucam
Ama napıyım Gönüller’ bir olsun
Eşim bir dediğimi iki yapmaz
Bu izni o hakediyor gece gündüz çalışıyor
Ben sadece biraz üzüldüm işte....
Yeğeninizi özlemenizi çok iyi anlıyorum ama şartlara göre davranmak gerekiyor bazen, eşiniz zor izin alıyorsa bayram tatilinin tadını çıkarın onunla ,sıkmayın canınızı fırsatınız olursa gidersiniz yine🙋‍♀️

3 5 dolardaki 3 farazi bir söylem mi yoksa gerçekten fiziki 3 dolar mı alıyorsunuz. Bir yerde döviz büroları almak istemiyor küçük dövizleri diye okumuştum. Doğru bir bilgi değil galiba
Ben geçenlerde döviz bozdurmuştum.1 $ alamıyoruz dedi döviz bürosu onun dışındaki miktarları aldı, 2$ elimde kaldi oyle 😂bende kumbaraya attım

Günaydın hayırlı kandiller.
foto nasıl ekleniyor ekliyorum eklediğiniz dosya aynı uzantıda değil diye bir şey çıkıyor.
kumbarayı tarttım onu atacaktım
:KK9:

Günaydın,
Gerçek, farazi değil.
Mesela şu an çantamı boşalttım, 4,5 TL çıktı demir paralar. Ona 2 TL daha ekleyip 1 dolar alacağım: )
Sonra cüzdanımdaki hafta başından aldığım 4 dolar bozukluğu 5 dolara tamamlatacağım.
Damlaya damlaya göl misali: ))

Bugün maaş günü, aylık birikimimi 10 hazirana erteledim. Yola çıkarken yanımızda para olsun, insan kendini güvende hissediyor, yol hali nolur nolmaz.

Günaydın,
Gerçek, farazi değil.
Mesela şu an çantamı boşalttım, 4,5 TL çıktı demir paralar. Ona 2 TL daha ekleyip 1 dolar alacağım: )
Sonra cüzdanımdaki hafta başından aldığım 4 dolar bozukluğu 5 dolara tamamlatacağım.
Damlaya damlaya göl misali: ))

Bugün maaş günü, aylık birikimimi 10 hazirana erteledim. Yola çıkarken yanımızda para olsun, insan kendini güvende hissediyor, yol hali nolur nolmaz.
Bu alma tamamlama işini döviz bürosundan mı yapıyorsun bankadan mı

X