Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Bugün 40 tl attım. Ben normalde gram altın parası birikir birikmez gram altın alıyordum ama artık her ayın sonuna kadar kumbarada biriktirip açma kararı aldım. Ekim sonuna kadar ne kadar birikecek bakalım.
Ben de kumbara birikimi için bir amaç belirleyip o amaca ulaşıncaya kadar biriktirmeye karar verdim.Ornegin kira parasi oluncaya kadar ya da başka sabit bir ödemem toplanincaya kadar biriktirecegim artık.Zaten kumbaram uygulamasiyla miktarı biliyorum.kumbarayi açtığımda yeni bir hedefle yeniden yola çıkmayı planlıyorum bakalım ☺

Bugün 40 tl attım. Ben normalde gram altın parası birikir birikmez gram altın alıyordum ama artık her ayın sonuna kadar kumbarada biriktirip açma kararı aldım. Ekim sonuna kadar ne kadar birikecek bakalım.
Ben de ceyrek parasi cikinca dayanamiyorum. Para durdugu yerde buz misali eriyor...

Ben de ceyrek parasi cikinca dayanamiyorum. Para durdugu yerde buz misali eriyor...
Evet malesef eriyor ama ben şöyle düşünmeye başladım:örneğin kira giderek artmıyor,TL cinsinden verdiğim bişey,annemin sgk da..Bir ay da kira odememis gibi olayım diyorum kendimce ama bu şekilde yatırım olmamış oluyor tabi

Kiymetini bilip biriktiriyoruz ya. Bir cok kisi bozuk parayi, paradan saymiyor. Market kasalarinin orda duran abur cuburu bedavaymis sayip, parayi birakip geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…