Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Kızlar bende biriktirmek istiyorum ama hiçbir gelirim yok çok mu umutsuz vakayim ..eşimin arada verdiği üç beş harclikla çok uzun surmezmi mesela bin TL yapmak istiyorum

Kızlar bende biriktirmek istiyorum ama hiçbir gelirim yok çok mu umutsuz vakayim ..eşimin arada verdiği üç beş harclikla çok uzun surmezmi mesela bin TL yapmak istiyorum
Benim de gelirim yok esim calisiyor sadece. Esnaf. Gunluk kazanıyor. Hepsini birakiyor ben icinden alip kullanıyorum ya da birikime atıyorum

Sen de aldiklarini biriktir 3 5 derken dunyanin parası birikiyor

Benim de gelirim yok esim calisiyor sadece. Esnaf. Gunluk kazanıyor. Hepsini birakiyor ben icinden alip kullanıyorum ya da birikime atıyorum

Sen de aldiklarini biriktir 3 5 derken dunyanin parası birikiyor
Hadi insalah bende başlıyorum kumbarayi patlatmassam insalah birikir

Biraz bahseder misiniz banka hesabı mi enpara
Evet finansbankın bir hizmeti. normal banka şubeleri yok o nedenle havale eft masrafı da almıyorlar. googleda enpara diye aratırsanız oradan başvurabilirsiniz. İnternetten başvuruluyor, sonra bankadan bir yetkili sizi ziyaret edip evrakları imzalatıyor. Ben yıllardır kullanıyorum inanın çok tasarruf ettim o sayede.

Icinden alip harcadim dun ama bugun 10 lira koydum. Toplam 300 liram var

Yine harcamayim diye biraktim anneme.
Ehliyet almak icin biriktiriyorum. Acaba ehliyet parasina mi katsam yoksa 180 daha biriktirip ceyrek mi alsam karar veremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…