Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Buyuyor annesi...
Gezilere katilmasina tesvikiniz harika!
Ileride nasil guzel anilari olacak...

İnşallah..biz öyle çok gezen bir çift değiliz.alışmamışız galiba zor geliyo tabi bunda memleketimin yazlık bir sayfiye yeri olmasıda bir etken.hem sevdiklerimizle beraber olup,hem tatil yapmak çok keyifli geliyo bize..

Durum buyken gel oğlum sende bizim gibi yeniliklere kapat kendini,illa bu şekilde mutlu ol diyemiyoruz..hem arkadaşlarıyla tatil yapma fikri bana sorulmuş olsaydı zamanında çok isterdim eminim..bazen şartları zorlayarak bile olsa,onun önüne çıkan fırsatları değerlendirmek istiyorum, elimizden geldiğince

Benm hedefimde 1 bilezik parasi biriktrmek ama 1500 tlye fit olurum

Mrb bende katilayim benmde var kumbaram tasdan acmak icin kirmak gerekiyor cok az bazen hic atamayrm ama elmden geldikce biriktiriyorum belki burasi banada iyi gelir

Benimde bir kumbaram var topraktan ama,o kadar güzel hazırlamışlar ki,bilseydim kumbara niyetine almazdım görerek değil ısmarlama almıştım.
şu anda zaten dekor olarak kullanıyoruz

Bende nevsehirden ki tatilden getirdim 2 tane birini bozuk paralar icin kullaniyorum birini kagitlar icn ama esim bozuk paralari biliyor digerini sakladm ve soylemedm o duyarsa hic birikmiyor en fazla 1 ay sonra gidiyor bozuk paralara sadece 50 25 ve 5 kruslari atiyorum 1 tl ustunu diger kumbaraya

Maaşın yarısı kart borcuma gitti 2000tl kartımı ödedim. Annemi katarak ameliyatı ettiricem kızlar benim kart borcu kapansa koluma dizerdim bilezikleri ama kısmet değil sanırım kumbaraya bende 1tl attım birde güne girdim Kumbaradaki paralarıda gün parasınıda ekleyip bilezik almayı planlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…