Bugün kanser olduğumu öğrendim

Çok geçmiş olsun ama Türkiye sağlık konusunda çok çok iyi. Çok değerli doktorlarımız var ben size özel mesaj attım. Bir bakın bakalım. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Amin çok teşekkür ederim inşallah .

Çok teşekkürler not aldım

Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim size şifalar versin. İnan burda ne yazacağımı da tam olarak bilmiyorum. Hiç beklemeden bir kaç doktor ile daha görüş. Türkiye’deki doktorlarımızla da görüşmek istersen tabiki görüş. Ama ara verme ne gerekiriyorsa ne yapman gerekiyorsa yap. Ailene söylemelisin . Çünkü böyle zamanlarda onların desteği çok önemli. Bir tane instagram fenomeni vardı Ecem türkdoğan oda bu şekilde bu yollardan geçti ve şu an hamile o da senin gibi demişti doğumla beraber rahmim alınacak diye. Lütfen kendine çok iyi bak. Rabbim yardımcın olsun seni sevindirsin inşallah. Hayırlısıyla sağlıklısıyla evlatların olur inşallah

Allah razı olsun . İnanın hala şoktayım ne düşüneceğimi ben bile bilmiyorum. Pet sonucum çıkınca onun sonucuyla beraber bütün sonuçlarımı Türkiye'den bir doktora göndermeyi düşünüyorum ona göre yol almayı düşünüyorum şu an da. İnşallah filmlerde olur ya tahlilleriniz karışmış siz aslında kanser değilsiniz derler keşke böyle bişey olsaydı diyorum. Ama o zaman da gerçekten hasta olan diğer kişiye üzülüyorum . Umarım inşallah bu günleri gülerek hatırlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…