Bugün Dünya Kedi Günü

Kötübisey oldu evet
O yuzden hayvanları insanlara tercih ederim
Bu yavruyu büyüttüm 1 .5 yda 2 yaşına girmişti
Benim odamın balkona boş araziye bakıyordu ama hep yeşillik agaç vardı
Ev sahibimiz olacak o ş...tüm ordaki kedileri toplayip artik neyin içine koyduysa yavruları uzak bir parka bırakıp gelmiş
Karakolluk olmuştuk ailecek
Öyle gitti
Iki kardesti erkek olan cok agresifti bu da disiydi oyun delisiydi
Öyle gitti gitti aklima geldikce fitil oluyrum

çok üzüldüm canım,vicdan,merhamet gerçekten insanın içinde olacak;halbuki ne zararları var,dertleri olsa ağızları var dilleri yok yavrularımın.Sadece güzellikleri bile yeter,şu yüzlerdeki masumluklara bak,Allah gerçekten vicdan versin başka birşey demiyorum...

Hayvanlara eziyet eden insanları gördükçe dayanamyrum

Insan olsunlar yeter insan gorüntüsünde bir yaratıklar
sadece

Biiir kedim bile yookk
(eşimin alerjisi var)
Ama çookk seviyorum kedileri.. Hata bütün hayvanları..
aynen ya,böyle ayılıp bayılıyorum ama benimde eşim istemiyor,kedi sevince yada hava mı temas ediyor ne oluyorsa ellerinin üstü kabarıyor,içimde hep bir uhde olarak kaldı,inanılmaz çok seviyorum öyle böyle değil ama anca apartmanın çevresindeki kedilerle özlemimi gideriyorum.

pinkpinciğim canım benim senin mi bu,ayyy daha ana kuzusu bu,süt kokuyor ağızı,oyyy yerim ben onu,pek tatlı maşaallahhepinizi kıskandım ya,kocamı kandırmanın yollarını bulun

Şimdi büyüdüler yamuğum yazdan kalma resimler bunlar. Bahçedeler şu an. Bir de gümüşüm var gümüşlükte bulmuştuk o da çok tatlı ablası

Eşini nasıl ikna edersin bilmiyorum ama mutlaka ikna etmelisin. Mutluluk kaynağı bu varlıklardan mahrum bırakma kendini

Eki Görüntüle 1777154 Eki Görüntüle 1777156
Herkescikler koymus kedisinin resmini benimkilerin basi kel mi
Helcin iki kedi aynı evde nasıl oluyor? Kardeş mi bu şapşikler
Arkadaşımın hamile kedisi var...doğumu bekliyorum sabırsızlıkla..oğluşuma ihanet gibi hissetmezsem birini sahiplenmek istiyorum...benim çocuklar da 2 tane alalım hem kardeşler nasılsa diyolar....
Kavga ediyolar mı çok? Önerir misin? Oğlumu çok özledim çoookk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…