Bugün Dünya Kedi Günü

Helcin iki kedi aynı evde nasıl oluyor? Kardeş mi bu şapşikler :nazar::KK19:
Arkadaşımın hamile kedisi var...doğumu bekliyorum sabırsızlıkla..oğluşuma ihanet gibi hissetmezsem birini sahiplenmek istiyorum...benim çocuklar da 2 tane alalım hem kardeşler nasılsa diyolar....
Kavga ediyolar mı çok? Önerir misin? Oğlumu çok özledim çoookk :cry:
Kesinlikle öneriyorum..
Kedilerim kardeş değil .. İkisini ayrı zamanlarda sahiplendım... üstteki oğluşum bana geldiğinde 1,5 aylıktı yürüyemıyordu annesı sahıplenmemiş hastalıklı dıye sanırım.. Veterıner arkadaşım var istermısın dıye sordu nasıl istemezdim o tatlı maymunuuu :)) Ellerimde buyudu anlıcağın .. Oyüzden bana çok düşkündü..
Diğer sarı olanı 14. şubatta eşim hediye getirmiş.. geldiğinde veterınerler bana 6 aylık dedi ama emın değilim..
İlk geldiğinde tabı kıyametler koptu oğlum bana küstü çıtırımı dövdu falan . Çıtırda çok çelimsizdi ilk eve geldiğinde kıyamıyordum onu koruyordum ama yanlış yaptığımı farkettım çunku ben korudukça duman dahada sinirlendi ..
Bende çıtırı evimdeki odalardan birine kapattım.. 1 -2 gun orda kaldı. Bi gun bi baktım bunlar kapı altından birbirlerini yalıyolar :21:
O gun çıtırıda saldım dışarı yıne kavga ettiler ama ayırmadım .. Gün geçtikçe kavgaları bitti ama uzak duruyolardı bırbırlerıne .. Birgun bi baktım koyun koyuna yatıyolar :KK200:
Canlarımmm o gun bugundur ben nerdeysem duman orda duman nerdeyse çıtır orda ..
Mesela dumana kızayım veya ceza vereyim çıtır hemen bana çıkışıyo :)
Elimde olsa 3. kediyide alcam ama eşim kesin ve net kararlı olmaz diyo :63:
Zaten 3. yede bakamam sanırım bunların bile tuylerınde cinnet gelıyo bazen :KK48:
Kavga konusuna gelirsek evet edıyolar ama oyun amaçlı :)) Bazen canları yanında deliriyolar tabı :KK70:
Araya ben gidiyorum sakinleştiriyorum :))

Japonya'da ugurlu kaslara sahip olduguna inanilan bir kedi. Eklemeden gecemedim. Adi Hachi yani sekiz demekmis. Cok tatli bence. :cool:
BBpEAlt.img

X