Bugün Canınız Neye Sıkıldı

gerdek gecelerinden giriyor bi önceki akşamlarından çıkıyor :KK47: yok beni kucakladı, ay beni taşıdı, kocam bana tapıyor bi de bebeğim olursa biliyorum yücelticek beni başının 9 kat üstünde taşıcak. Bende dedimki dokuz az gelir kız, 15inci kata çıkman lazım. :KK45:
birileri benim üstümdekileri beğeniyor. çok güzel olmuşsun, zerafetsin diyolar. valla bak bi yerim kalkmıyo mahçup oluyorum. oda bunu duyunca bana gelip, ay canııım niye o eteği gyidin çok göz yorucu kalabalık.. ay canııım bunu niye giydin kalın bu sıcaklamıyor musun? kıskançlık gerçekten çok zor. kişi kendi farketmiyor ama inanılmaz komik! kötü.. :KK48:
yazdım yukarı cevap

Haklısın... şizofren olmalı o zaman.. ben artık gösteriş budalası, kocasıyla yaşadığı aşkı, yediği içtiğinden tut gezdiği yerleri abartarak anlatan insanların şizofren olduğundan kuşku ediyorum :confused:
çok var ben biliyorum,face şurda burda paylaşıyor,aslında evın için yangın yerı,boşanmadan döndıler,arkadşaım var,kocası 6 yıldır yatmıyor,görsen arkdaş mutlu mesut,komşum var,ayyy bır anlatır bır mutlu,kocam iş için şeir dışında dedi geçen,meğer adam evi terk etmış 15 gün yok,gitti adamı aldı geldı,yalvar yakar,ahh abcım neler var,

En son annemin telefondaki alakasız konuşmalarına canım sıkıldı. Öylesine konuşuyorsun biliyorum anne de ortada doğumu yaklaşan kızına kalkıp kvye karşı kendini ispatlama çabasının, kvn bana da yapsın bir çember demenin, benim bohçama iğne oyalı koymadı demenin ne anlamı var. Öylesine söylüyorsun da işte zaten gerginleşmeye başlayan kızın bunu öylesine algılamıyor. Ben seni onunla kıyaslamıyorum ki. Ne yapıyor diyorsun anlatıyorum. Sonra da sanki onu övüyormuşum gibi savunmaya geçiyorsun.

Bugün de iyiliğimi yanlış anlayanlar ve bunu sorgulayanlar + olarak gidip başkasına dert yananlar. Hayır bir şey varsa bana söylersin olur biter... Bir daha yazma bana iyi davranma dersin zor olsa da uymaya çalışırım. Her şeye rağmen ''Neyin var ?'' Dememek gerekiyor sanırım ama benlik değil. Sonra eşitsizliklere canım sıkkın. İnsanların empati yoksunu olmasına da. Bir şeyler istiyorum ama ne bilmiyorum. Bu bilinmezlik sinirimi bozuyor açıkcası. :KK34:O kadar çok ki ? Yaz yaz bitmez.

inanıp da sırrını verdigin arkadaşlarının en küçük problem oldugunu herşeyini ortaya dökmesine

bugun hayatımda olmaması gerekn bırını düşündüğüm için,resmıne baktığım için kendıme sınır oldum

sadece bugun degil hergun ayni seyler icin uzuluyorum
ama malesef degisen bisey yoooookkkkkkk yookkk
nerdesin anneeemmmm:KK61:

Hangı birini sayam:cry:
Adama makarna yaptım icinden kafam çıktı onamı.
Allahın tüm günü evde oturduğumamı
Yüzümde çıkan sivilceleremi
Sınavlarıma çalışmaya başlamam gerektiğinemi

Burnum kapalı ona canım sıkkın. Tek burun deliğiyle nefes almak canımı sıkıyor.

X