Bugün Bunları Yaptım Bölümü(resimli)

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
41
Kızlar buraya hergün ne yaptıysak resimleyip koyalım hem fikir alırız hemde beğendiklerimizin yapılışlarını öğreniriz hadi bakalım.....
cokacimcoook

FİLİZİM KOPTUM GÜLMEKTEN HELE BİR SOR NEDEN?BAK ŞİMDİ BU AKŞAM BAMBUSİYE MSN DEN BENİM ÇOK SEVDİĞİM BİR YEMEK TARİFİ VERİCEKTİM HADİ DEDİM FIRINDA PİŞMEDEN ÖNCEKİ SON HALİNİ GÖSTERİYİM DAHA AÇIKLAYICI OLUR.FOTOSUNU ÇEKTİM...BAMBUM KAPALI BU AKŞAM AMA SENİN KONUYU GÖRÜNCE DEDİM TAMAM YA FİLİZİME KISMETMİŞ...DAHA PİŞECEK BU YEMEK VE ÜSTÜ YANACAK BÖLGE BÖLGE.BİLDİĞİMİZ KARNIBAHAR YEMEĞİ HAVUÇLU VE KIYMALI SONRA KEVGİRLE FAZLA SUYUNU ALMADAN TÜM TANELERİNİ ALIP BORCAMA DÖKÜYORSUN ÇATALLA BÜTÜN KARNIBAHARLARI EZİP DÜZ BİR ZEMİN ELDE EDİYORSUN VE ÜSTÜNE BEŞAMEL SOS EN ÜSTÜNEDE BİRAZ KAŞAR RENDELEYİP FIRINLIYORSUN..AFİYET OLSUN =)SONRASINDA O KADAR AÇTIM Kİ PİŞMİŞ HALİNİ ÇEKMEYİ UNUTMUŞUM:roflol:

photo00071aw9.jpg
a.s.

Afiyet olsun canım ama değişişik bir şeye benziyo neyse pişmişinide bir daha ki yapışında koyarsın napalım....
flow.gif

arkadaşlar çektiğiniz resimlerin üzerine adını imzanızı bişeyler yazın. burdan çalıp başka yerde kendi tarifi gibi resim ekleyen çok. alıntı bile demiyorlar. gördükçe sinir oluyorum

Sosyal grubumuzda monulerımızı gunluk paylasıyoruz ,resımlerı de eklıyorduk ,yanlız son duzenleme ve yenılıklerden sonra ekleyemıyoruz henuz:uhm: ama sanırım ve umarım halledılecekşakkıdı
Olmazsa buradan devam..
Sevgıler canım..:eek:

Evet buradan devam edelim güzel paylaşımlar...
Yaptığım bir kaç şeyi paylaşmak istedim......
foto10007ff9.jpg

Kivilerden hazırladığım ballı meyve tabağım,Ordasına zeytinli kayık oturttuğum salatam ve domatesli patlıcan ve patatesim...
foto10008hz5.jpg

foto10014bt2.jpg

Salatalığı tam ortadan değil biraz yukardan kestim ucunda biraz kalana kadar sonra iç kısmını hafif oydum,kenarlara üçgen şekil verdim.İçine top çikolata koydum ve üst kapağını geriye kıvırdım.Umarım anlatabilmişimdir.

X