bugün bebeğimi gördüm:)))

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
evt bugün kontrole gittim
ama sizi bu duyguyu anlatamam
çok güzel hareket ediyodu hatta..
hiç yerinde durmuyodu doktor bile şaşırdı
takla atıyo neler neler yapıyo yaramaz
ama daha 2buçuk aylık yani 11haftalık
bukadar çok hareket etmesi normalmii???

yaramaz olcak heralde :)allah sağlıkla kucağına alıp gözünün önünde takla atışınıda görmeyi nasip etsin inşallah

2,5 aylık gebesiniz ve bebeğiniz karnınızda takla atıyor ne diyeyim allah mutluluğunuzu daim etsin..:nazar::CüvCüv:

bebeğin bu kadar oynaması güzel bişey herşey yolunda ve normal demektir
dr'un sana bu çocuk çok oynuyor bu normal değil demediyse ki hiç bir dr bunu demez her şey yolundadır
Rabbim kucağına almayıda nasip etsin canım a.s.

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm ne kadar güzel bir duygu :)

canım hayırlı olsun ne güzel işte,canı sıklımıyo bebişinin içerde,kendi başına oynuyo baksana :)) hareket etmemesi anormal olur cnm,endişelenme hatta sevinn....

benim kızımda senin haftalarında içerde hoppidi hoppidi oynuyordu..
bir hoşumuza gidiyorduki.taklaları filan..
şimdi yeri darlaştıkça duruldu..
normal canım merak etme.
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

ne mutlu sana RABBİM kucaklamanı nasib etsin inşallah...
bende bebeğimi ilk gördüğümde gözyaşlarıma hakim olmamamıştım hüngür hüngür ağladım.. dr da bana şaştı ..rabbim sağlık sıhatle yavrularımıza kavuşmayı naib etsin inşallah...

25 Ekimdeki son kontrolümüzde bebişim 12+1'di ve ikili testimizin yapılması gerekiyordu. O kadar çok hareket ediyordu ki biz 4 saat hastanede yatar pozisyona alması için bekledik :) Doktor bebeğin hareketli olmasının sağlıklı olduğunun göstergelerinden biri olduğunu söyledi. Bizimkide bi poposunu gösteriyodu, bi başını, bi ayaklarını :) Hiç durmadı yerinde. Hatta doktorum sen bu ay sonunda, bu hareketlere devam ederse kesin hissedersin dedi. Bende heyecanla bu ayın geçesini bekliyorum :)

ne güzel yaradan öyle kutsa öyle güzel bir duyguyu nasip ediyorki biz kadınlara can taşıoruz içimizde bir insan ne mutlu sana daha ben o mutluluğa erişemedim inşşş erişeceğimmm bu konuda çalışmalarımzı devam ediyor :)))

süper bir duygu keşke bende görebilsem kıpırdadığını ama rabbim büyük inşallah banada nasip edecek

bu haftalarda bu kadar hareket etmesi normal cnm benimkide oyleydi hic yerinde durmazdi simdi yeri oldukca bol buyudukce yer bulamayacak o yuzden birak simdi tadini cikarsin yumurcak:emir_bebek:

X