Bugün 26 KASIM 2008

İyiki Doğdun Ablacımmm...

Allahım bu canlılığını neşeni sevgini hiç bozmasın tatlım..Eh artık bi düğün haberide gelsin senden tarih alalım değilmi?:teytey::teytey:

Canımm benim Nice Nice Mutlu yıllara Sevdiklerinle :içelim:

Çok Çok Öpücükler ablandan sanaa.s.a.s.a.s.

ablam benim yaaaa çok teşekkür ederimm ablacım demekki sende yaya burcusunnnn :) yay yayla anlaşamaz derler birde bak ne güzelde anlaşıyoruz abla kardeş değilmii:) teşekkür ederim ablacımmmmma.s.

Son düzenleyen: Moderatör:

NAZLI ABLACIM ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUMM ÇOK SAĞOLSINNAHHH BİR BİLSEN SİZLERE O TARİHİ BAĞIRA BAĞIRA NASIL VERİCEM RENKLİ YAZILARLAA İNŞALLAH RABBİM BU İSTEĞİMİ HAYIRLISIYLA GERİ ÇEVİRMESİNNN:Saruboceq: TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM ABLACIM

ablam benim yaaaa çok teşekkür ederimm ablacım demekki sende yaya burcusunnnn :) yay yayla anlaşamaz derler birde bk ne güzelde anlaşıyoruz aba kardeş değilmii:) teşekkür ederim ablacımmmmma.s.

yok burçlarımız uymuyor sadece ay uyuyor ben 16 kasım doğumluyum akrebim çok canımı yakmayan herkesle anlaşırım ablamŞeniz

yok burçlarımız uymuyor sadece ay uyuyor ben 16 kasım doğumluyum akrebim çok canımı yakmayan herkesle anlaşırım ablamŞeniz

oooyy ablacımmm ben kuzu gibiyim sence birinin canını yakacak birine benziyormuyumm:CüvCüv: ama kuyruğumada basarlarsa karadeniz damarım tutar benimde ablam-tatlicadiarzu-

oooyy ablacımmm ben kuzu gibiyim sence birinin canını yakacak birine benziyormuyumm:CüvCüv: ama kuyruğumada basarlarsa karadeniz damarım tutar benimde ablam-tatlicadiarzu-

sana demedim loo genel söyledim sen büyüklerini sayıyor küçüklerini seviyorsun
andımıza uygun hareket ediyorsun aşk desen gani gani harikasın yaniiiyerimseniben

Dogum günün kutlu olsun bitanem canım dostuma.s.
iyi ki varsınn o hayat doluu neşelii yaşama baglı yanın hiç bir zaman eksik olmasın sositososito
seni cooooooooookkkkkkkkkkk seviyorumm muckssssss Şeniz
ufugunla birlikte nice yıllar gecirip yaslanman dilegiylee benim canım dostum:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile5 ÇOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL YÜREĞİN VE GÜZEL YAZILRIN İÇİNN SAĞOLASIN DOSTUM:1hug:

kaydirigubbakcemile5 ÇOOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL YÜREĞİN VE GÜZEL YAZILRIN İÇİNN SAĞOLASIN DOSTUM:1hug:

Ben teşekkür ederim yüregi güzel dostuma.s.
SeNi ÇoooooooooooooKKK SeViYoRuMMMMMMMMMŞeniz

böcüşümmm teşekkür ederimmmmm arkadaşımmmmmm

dogum gunun kutlu olsun ufugunla nice senelere guzelim insallah sonrada bebislerinizleeeeeeeeee

Dogum günü kutlu olsun canim a.s. Ufugunla nice mutlu senelere Şeniz

çoook teşekkür eederimm kızlarrr ablamlardayımm ve yeni açtım pc yi sürpriz birgün geçirdimm hala dahda öyle teşekkür ederim ailem ve siz iyiki yanımdasınızzzz

ben geldimm harika bir günün ardından'ki hala bitmiş değill :) işte geldim burdayımm şuan ablamlardayım günlüğüm burda kalıcam bu gece ve burdan yazıyorum sana :) neyse gelelim bugüne :) bugün ablam aradı 3 gibi bana gelsene biraz konuşmamız lazım dedi neyse 3.30 gibi ablama geldim bu sırada ufuğumu aradım aşkım ben ablama gidiyorum dedim hayırdır dedi hiiç bişi konuşacakmış dedim tamam aşkım bende çay içiyordum hadi ben işime dönim ablama geçince mesaj atarsın dedi tamam dedim. Neyse ablama geldim eniştemde evdeydi oturma odasına geçtim sohbete başladık bu sırada tüm camlar açıktı dondum evde sonra şirket hakkında eniştemle konuşmaya başladık o sırada ablam dediki belinay salondaki camı kapatsana gidip ceyran yapıyo dedi bende tamam dedim tam kalkarken tel çaldı açtım teli şirketteki kızlar hepbir ağızdan doğum günü şarkısı söylüyor ayy bi mutlu oldumm :) o sırada salona geçtim kapısını açtım bi baktım salonun ortasında masa beyaz örtü ve üstünde en sevdiim çikolatalı pastaaaa :) taam aa derken vitrinin arkasından ufuğum çıkmasınmıı :) al sana 2. şokk :) inanmıyorum diye bağırdımm :) kızlarda telde diyorkii nie belinay neye inanmıyon onlarada anlattım onlarda o anı yaşadı benle sonra tel açık mumlarımı üfledim :) canlı yayın yani :) neyse teli kapattık ufuğuma sarıldımm öptümmmm sonra ablam ve enişteme :) ufuğuma dedimki sen işe gitmedinmii :) ben hastayımki bugün dedi (işe gitmemk için hastayım demiş) yerim onu ben yaa aradığımdada ben ablama gidiyorum diee oda zaten ablamdaymışş :) sonra aşkım bana hediyesini verdi açarken kutu şeklindeydi dedimmki ne o takı setimi aldın bana :) sen aç bakalım dedi :) canım aşkım en çok istediğim şeyi almışş ve ben bunu ufuğuma aylar öncesinden sadece şakayla karışık bana mp5 alsana demiştim :) oda bana mp5 almış :) hem video çekiyo hem fotoğraf hem müzik hemde e_kitap binumum şeyler var işte canım benim yaa.. sonra ablamlarda oturduk hadi kalkalım olivyuma gidelim dediler kalktık taksiye bindik olivyuma geçtik ordada gezdik ben bi kaç elbise denedim sonra takım pantalon ceket denedim hem iş için hemde görücüye çıkıcam onun için :) lcw wakiki den çok güzel gömlek hırka aldım doğum günü çocuğu olaraktan :) sonra markete indik alışveriş yaptık bol bol cips kola falan sonra ablamlara geçtik mantar sote soslu makarna ve tavuk kızartması ama öle bildiğimiz kızartma değil içine mantar kaşar koyup sardı eniştem öyle kızarttı değişik bir tattı :) hala daha ablamlardayım burda kalcazz çok güzel geçiyor çok mutluyum aşkıma dedim çok mutlu oldum bugün çok mutlu ettin ama çok masrafa girdin aşkım dedimm yoo canı mp5 çekti aldım aşkım diyoo :) iyiki ailemlemleyim iyiki aşkımlayımm ve iyiki burdaki dostlarımı tanımışım

Doğum günün kutlu olsun belinaycım Şeniz
Herşey gönlünce olsun
Hayatın boyunca mutlu ol canım :1hug:

dun soylemistim ama bugunde soylemek istedim iyiki dogmusum kuzum beee
yerimseniben

iyki dğmuşsun kız bir ömür boyu mutluluk dilerim inş aşkınız hep böyle devam eder kıskandım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…