bugn adet günm ama tık yokkk

ayyy ınsallah hamısımdır
canım burası kucuk bıyer pek eczane yok bıde bugun pazar oyuzden kapalı ınsallah yarın alır yaparım sonucu solerımŞeniz

ilk hamileliğimi,neyse testını yap alalım hamiş haberlerını inşallah.Allah hepimize saglıklı ve hayırlı bebişler versın inşallah
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ilk hamileliğimi,neyse testını yap alalım hamiş haberlerını inşallah.Allah hepimize saglıklı ve hayırlı bebişler versın inşallah
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hayır canım ıkıncı hamılelıgım ılk bebegımı kucagıma almak nasıp olmadı 27 haftalıkken kaybettım senağlama ınsallah bu sefer kucagıma almak nasıp olur:nazar:

hayır canım ıkıncı hamılelıgım ılk bebegımı kucagıma almak nasıp olmadı 27 haftalıkken kaybettım senağlama ınsallah bu sefer kucagıma almak nasıp olur:nazar:

ayy cok üzüldüm cok büyük gecmıs olsun canım.aynı kaderı paylasıyoruz.gercı benımkı daha erken,7 haftalıkken kaybettım miniğimi.olsun bidahakı sefere hayırlısıyla dogurup sevmeyı koklamayı nasip eder RABBİM HEPİMİZE...

ayy cok üzüldüm cok büyük gecmıs olsun canım.aynı kaderı paylasıyoruz.gercı benımkı daha erken,7 haftalıkken kaybettım miniğimi.olsun bidahakı sefere hayırlısıyla dogurup sevmeyı koklamayı nasip eder RABBİM HEPİMİZE...

sanada cok gecmıs olsun canım ınsallah rabbım bızede saglıklı bebekler nasıp eder

ay canım ya bende 3 ay önce 24 haftalıkken kaybettim bebeğimi..
çok geçmiş olsun canımcım sanada..
bende bu haftanın geçmesini bekliyorumm. inşallah bu ay hamileyimdirr, nasıl istiyorum anlatamam:))))
gerçi arkadaşlarımda söylüyorlar kırmızı kart gelene kadar hamişiiizzz:)

ay canım ya bende 3 ay önce 24 haftalıkken kaybettim bebeğimi..
çok geçmiş olsun canımcım sanada..
bende bu haftanın geçmesini bekliyorumm. inşallah bu ay hamileyimdirr, nasıl istiyorum anlatamam:))))
gerçi arkadaşlarımda söylüyorlar kırmızı kart gelene kadar hamişiiizzz:)

basın saolsun canım rabbım o kotu gunlerı yasatmasın ınsallah bır daha :teselli:

6-7 ay ara verdım canım rahım toparlansın dıye cunku ben normal dogum yaptım çok zor olmustu allahım o gunlerı gostermesın bıdaha

hmmm evet dogru rahımın toparlanması uzun sürmüştür,ama ben biraz< inceledım benım erken ooldugu için baya genelde 1 ay ara vermısler sadece.cunku sadece 10.haftaya kadar kese oldugu için rahım fazla zarar görmüyormus.ama yınede muayeneye gıttıgımde doktoruma bı danısacagım.

ya canım cok üzüldüm..pekı o kadar buyümusken neden kaybettın bebgını..patolojıye gönderdınızmı ..sebep neymiş..allah kımsenın başına vermesın..hepımıze saglıklı bebekler nasip etsın ınsallah..onca hayal kurup,ümit ettikten sonra bebegını kaybetmek zordur heralde.
ben karar verdim eev ultrason alıcam..süreklı bakıcam bebişime..paranoyak oldum yaa:CüvCüv:sırnaşık şey

ya canım cok üzüldüm..pekı o kadar buyümusken neden kaybettın bebgını..patolojıye gönderdınızmı ..sebep neymiş..allah kımsenın başına vermesın..hepımıze saglıklı bebekler nasip etsın ınsallah..onca hayal kurup,ümit ettikten sonra bebegını kaybetmek zordur heralde.
ben karar verdim eev ultrason alıcam..süreklı bakıcam bebişime..paranoyak oldum yaa:CüvCüv:sırnaşık şey

çokkk ama çokkk zor!
bır anne adayının bebegını kucagına almak ıcın kurdugu hayeller hepsı yok oluyo
rabbıme hamd olsun sabrını verıyo o verdı o aldı bana laf dusmez!
bebegım cok hareketlıyde erkektı oyle hareket edıyoduku karsıdan bakan gobegımın oynadıgını goruyodu
kordonunu boynuna dolamıs tam 3 kez ve ıcınden cıkamamıs bogmus kendını
ben hareket etmedıgını anlayınca hastaneye gıttım ve bebegımı kaybettıgımızı soledılr
o anda basımdan asagıya kaynar sular dokuldu sadece güldüm ve etrafımdakı ınsanları tesellı etmeye basladım ne kadar garıp degılmı
ama bır anda rabbımın sabrıyla kusandı kalbım
bırkere göz yası doktum sadece
sabah kalktıgımda yasadıklarımın hepsını unutmusum ılaçların etkısınden olsa gerek
gozlerımı actım esım yanımda yatıyor elımı karnıma goturdum bı baktım karnım bom boş
ıste o an ağladım ağladım ağladım senağlama
rabbım hıç bır anneye boyle evlat acısı yasatmasın

:CüvCüv: sen aklına kötü şeyler getirme canımcım yaa.
hüzün yılının nedendi bilmiyorum ama ben preklampsi olmuştum onun için erken doğum yaptım. zaten 38 haftayı doldurmam mümkün deildi hep hastanede yattım 29. haftada alıcaklardı bebeişi ama dayanamadı boyuna posuna bakmadan doğmak istedi..
neyse bunlar kötü günlerdi, geldi geçti.
şimdi yeni umutlarım var.
sen de dikkat et kendine benim bu yaşadığım gebelerin %2sinde olan bişeydi ve oda geldi beni buldu maalesef..
ultrasona gelince dr'um söylemişti ünlü bir aile evine ultrason aleti almış ve dr'larıo eve geliyormuş:))

Son düzenleme:
kızlar allah bır daha yasatmasın..ama bu da sizlerin hayattakı sınavlarıymıs.böyle düşünmek gerekır..alalh kımseyı evlat acısıyla sınamasın..neyse canlarım öptum sizi..sabah iş var gidip yatayım bari..umutlarımızı kaybetmeyelım..yarınlar bizim..şükürler olsun kı bebk yapma kabiliyetlerımızde sorun yok..çünkü bu sorunalrı olan onca ınsan var..alalh onlara yardım etsin en cok..

kıslar bende daha olmadım ayy zor duruyom günüm geçsn barii ayy allahım inşş hamişizdrrr

kıısssslarr haalla hastanmadım günüüm geçtiiiiii bugn test alcamm yaşasın yaşasnn :teytey: :lepi: :sm_cool::sm_cool:

çokkk ama çokkk zor!
bır anne adayının bebegını kucagına almak ıcın kurdugu hayeller hepsı yok oluyo
rabbıme hamd olsun sabrını verıyo o verdı o aldı bana laf dusmez!
bebegım cok hareketlıyde erkektı oyle hareket edıyoduku karsıdan bakan gobegımın oynadıgını goruyodu
kordonunu boynuna dolamıs tam 3 kez ve ıcınden cıkamamıs bogmus kendını
ben hareket etmedıgını anlayınca hastaneye gıttım ve bebegımı kaybettıgımızı soledılr
o anda basımdan asagıya kaynar sular dokuldu sadece güldüm ve etrafımdakı ınsanları tesellı etmeye basladım ne kadar garıp degılmı
ama bır anda rabbımın sabrıyla kusandı kalbım
bırkere göz yası doktum sadece
sabah kalktıgımda yasadıklarımın hepsını unutmusum ılaçların etkısınden olsa gerek
gozlerımı actım esım yanımda yatıyor elımı karnıma goturdum bı baktım karnım bom boş
ıste o an ağladım ağladım ağladım senağlama
rabbım hıç bır anneye boyle evlat acısı yasatmasın

Canım Allah böyle bir acıyı bir daha yaşatmasın. Az çok neler hissettiğini ben de anlayabiliyorum. Oğluma hamileyken doğum zamanını öğrenmeye gittiğimde bebeğimin anne karnında öldüğünü ve beni başka bir hastaneye gönderip orda bebeğimi aldırmamı söyledi. Bütün dünya başıma yıkılmıştı. Ben bebişimin karnımda kıpırdandığını hissediyorum dememe rağmen o işte plasantanın içindeki su çalkalandığından dolayı sen bebeğinin hareket ettiğini sanıyorsun demişti. Diğer hastaneye gidene kadar döktüğüm göz yaşımı anlatamam. Sonra deneyimli bir doktor. Artık bebeğin erişi yaşlanmaya başladığı için çocuğun bir an önca aınması gerektiğini söyledi. Yani bebeğim ölmemeşti. Ama doktorla konuşurken bile hıçkırıklara boğuluyordum. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. İnanıyorum ki bununda üstünden gelip yeni sağlılık bir bebek kucağına alacaksın.

kıısssslarr haalla hastanmadım günüüm geçtiiiiii bugn test alcamm yaşasın yaşasnn :teytey: :lepi: :sm_cool::sm_cool:

ya şekerim sen hala duruyonmu eczaneler açılmıştır al hadi bi test meraklandım valla.ben günümün geçmesini bile bekleyememiştim adet olucam gün olmadım akşamsıda test yapmıştım çok şükür çıkmıştı.inşallah seninde çıkar koskocaman iki çizgi

Canım Allah böyle bir acıyı bir daha yaşatmasın. Az çok neler hissettiğini ben de anlayabiliyorum. Oğluma hamileyken doğum zamanını öğrenmeye gittiğimde bebeğimin anne karnında öldüğünü ve beni başka bir hastaneye gönderip orda bebeğimi aldırmamı söyledi. Bütün dünya başıma yıkılmıştı. Ben bebişimin karnımda kıpırdandığını hissediyorum dememe rağmen o işte plasantanın içindeki su çalkalandığından dolayı sen bebeğinin hareket ettiğini sanıyorsun demişti. Diğer hastaneye gidene kadar döktüğüm göz yaşımı anlatamam. Sonra deneyimli bir doktor. Artık bebeğin erişi yaşlanmaya başladığı için çocuğun bir an önca aınması gerektiğini söyledi. Yani bebeğim ölmemeşti. Ama doktorla konuşurken bile hıçkırıklara boğuluyordum. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. İnanıyorum ki bununda üstünden gelip yeni sağlılık bir bebek kucağına alacaksın.

nasıl yani meğerse bebeğin ölmemiş mi?? Şuanda durumu nasıl??

merhaba. benim bugün adetim geçeli 11. gün. gerçi benim sıcak zamanlarda adet zamanım hep sapıtır. test yaptım 2 gün önce negatif çıktı önce sonra uzun bi süre sonra baktım belli belirsiz bi çizgi vardı. bugün yine yapıcam. aslında istiyorduk bebek ama hep de korunduk. çünkü eşim eylülde 6 aylık yurtdışı görevine gidecek. o yüzden zamansız olacak. :KK43:

X