Anket Buff nedir ?

Buff nedir ?

• Ankete Katılan
    47
Yahu şu şu şu madde veya şu maddeler diyeceksiniz. Şanslı kişileri arıyorum hala .....
tembeller

Aaaa ama dedik ya alın bandı, şekilden şekile girer, motorcular tercih eder... pahalıdırrrr....yaaaaa hiç mi bi allahın kulu bilemedi yahu Kazen abi yaaa...yapma alaasen yaaa....

Hah bak söylüyorum.

Alın bandı
Atkı
Bandana
Bere
Fular

Ahanda bunların hepsini olarak kullanılır bu Buff. Çok amaçlıdır yani.

Bildim de mi? Ehe....

valla ben internetin yalancısıyım
arama yaparken gördüm bakı ekleyim

Buff (kaz)

Buff kaz ırkı Amerika da geliştirilmiş iki kaz ırkından birisidir. Bu kaz ırkı bir yumurta sezonu boyunca 20-40 yumurta verir. Renkleri açık kahverengidir. Çok hoş bir sürü oluşturur ve güzel bir görünüşe sahiptir (Parkhurst ve Mountney 1987, Anonim 1997a).Buff ırkının temel özelliği bir pazar kazı olarak yetiştirilmesidir. Fakat pazar için sınırlı sayıda çoğaltılırlar. Renk varyeteleri Buffun göğsünde aydınlık, arka kısmında koyu ve vücudun alt kısımlarında hemen hemen beyaz şeklindedir (Ensminger 1992, Mercia 1995).

Full fonksiyonel bir aksesuardır... Buff gibi bu özel ürün en az 10 amaçlı kullanılırr..Yumuşak elastik bir dokusu vardır :)Yumuşak dokusu ve nefes alabilen microfiber kumaşıyla elinizden düşmeyecek Buff vazgeçilmez bir aksesuardır....Motorcular boyunlarında,yüzünde kasklarının içinde kullanır hem soğuktan korunmak için hemde kaskın içi temiz kalması için ......Bere, bandana, balaklava, saç bandı, boyunluk, fular vs. Yapmasıda kullanmasıda keyifli bir aksesuar. kaydirigubbakcemile3

Daha çok motosiklet kullanıcılarının kullandığı , bandana türü demiştim .Madde olarak söylemek gerekirse " birinci madde = alın bandı "diyorum :)))

Bilmiyorum. Fular olarak işaretledim.a.s
Hangi sebeple onu işaretlediğimi de bilmiyorum.:uhm:
Attım işte-ya tutarsa.kaydirigubbakcemile3

ya inanmıyorum tek tek okudum cevapları son sayfada bir karara bağlanmıştır diye ama yok:1no2:

acaba kazen abi, bu kadar çok anlamda kullanılan bir kelime bulmuş olup da kk'cıları araştırmaya mı yöneltiyor bilmem kiCADIARZU

Alıntıdır :)
En son bunu araştırdım Buff oyunları buldum .oyunlarda kullanılan güç ,element ,silah ,ateş türü birşey sırnaşık şey
4 element :1shok:Ateş,su,toprak,hava,güç

Bu yarışma tarih oldu galiba...
Kazen abi, sürpriz sonunda hiçbir şeyin olmaması mıydı? :dance:

nette yaptığım araştırmalar sonucu diyorumkiii
****bandanadır*** kardeşimmmmm

kazen abi açtığı konuyu unuttu bakın. süpriz hiçbişey olmaması heralde. biz de ne bekliyodu ki bileni mod mu yapacaktı kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…