Anket Buff nedir ?

Buff nedir ?

• Ankete Katılan
    47

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.352
69.555
Kimine göre krem, kimine göre bir halk, kimine göre aksesuar, kimi ise yemek sosu.

Peki sizce Buff nedir ?

valla ben her amaca hizmet eden bir aksesuar diyorumhihoyyyt
alın bandı, atkı, balaklava, bandana, bere, bileklik, fular, korsan bandı, saç tokası vs vs....
hatta türban, eşarp olarak bile kullanılabilir diyorum ben hihoyyyt
kırışmıyor, sıkmıyor, yumuşak bir dokusu var

her türlü kullanılabilecek çok yönlü bir aksesuaR kumaş parçası...bir marka

Full fonksiyonel bir aksesuar. En az 10 farklı amaçla kullanabileceğiniz, yumuşak dokusu, farklı ve şık desenleri, nefes alabilen microfiber kumaşıyla, dikişsiz yapısı ve elastik dokusuyla tüm yıl boyunca kullanabileceğiniz mucizevi icat. Bere, bandana, balaklava, saç bandı, boyunluk, fular vs. Yapmasıda kullanmasıda keyifli bir aksesuar.

(alıntıdır)

amannnnn ne cahıl kalmısım ben ya..:sm_confused: bıde herseyi yakın takıp ederım dıyodum..

kızmayın ama ilk kez duydum!-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
Motorcu amcaların kafasına ensesine takabildiği bilimum aksesuar çeşiti olan bir zımbırtı gibi bişeydirhihoyyyt

Çorap gibi esnektirhihoyyyt

Ha ne işe yarar valla bilmiyim soğuk mu geçirmiyor acep yüze takılırsa

böcük möcük çarpmasın diyedir :roflol: şaka bir yana motorcu bir abim takar bu şeyden.(şey=buff) kaskın içinda başı terlemiyormuş takınca yerimseniben gençlerin taktıkları desenli mesenli havalı oluyor. bandana olarakda kullanılıyor. çok amaçlı elastik yapılı bir bez parçasıdır kendüsü...

ha bu arada buff diye yazılıp baf diye okunur. rezil olaraktan tecrübeyle sabitlenmiştir...:roflol: rezil olmak kötü şey...

Son düzenleme:

bu iki yorumu benim cevabım mirmirmirmir

Evet cevaplar ? Süprize az kaldı, cevaplarda doğru olabilir ama anket bölümünde doğru cevabı veren hala yok sanırım. Anket dışında sadece başlıklarıda buradan verbilirsiniz.

buff.... balık sosuuuuuuuuuu kaydirigubbakcemile3
bufflu balık nedense şık geldi bana.cokacimcoook

Doğru cevabı veren ilk 3 kişiye ödül gidiyor ama cevap alamadım hala ? Belki cevap veren vardır ama istediğim seçenekler cevaplarda henüz yok gibi !

sahra dedim acaba tutturdummu
kazen bey :roflol::roflol:

Kafaya takılan bir banttır.
Böyle şekilden şekile girer, başka amaçlar için de kullanılabilir.
Motosiklet sevenler tercih eder daha çok falan filan.
Sanırsam, galiba, herhalde...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…