buda bir kadın ve içimizden,doğamızdan biri!!

Nil

KK Kro
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
8.822
105
arkadaşlar bir sitede geziniyordum,sitede itiraflar,hüzünler,mutluluklar vs.paylaşılmış..bu konu dikkatimi çekti..daha da ilgimi çeken ise birçok yorum arasında sadece bir tek kişinin yorumunun olumsuz olmasıydı... paylaşmak istedim,sizlerle.. kadınlar nereye gidiyor ,dersiniz..!

Yeni Kocamda Çürük Çıktı!

Selam Arkadaşlar...Uzun zamandır aranızda yoktum sizleri özledim valla, eminim sizlerde beni çok özlediniz. Ben bu arada evlendim, benden 3 yaş küçük biriyle. Evlenmişken çıtır olsun dedim. Sizden iyi olmasın eşim çok iyidir, ama eşimin iyi biri olması, anlaşmamız beni mutlu etmiyor. Neden mi? Biliyorsunuz ben cinselliğe çok önem veren biriyim. Yani ben bu konuda tatmin olamassam mutlu olamıyorum. Benim de ne kötü kaderim varmış yarabbim, ya da ben fazlasını mı istiyorum bilmiyorum. Aldatmayı düşünmedim eşimi seviyorum da ama ne zamana kadar diye de düşünmüyor değilim hani... Ne diyeyim eşime; ´´Kusura bakma kocacım sen beni o konuda mutlu edemiyorsun, boşanalım yoksa seni aldatacam´´ mı diyeyim. Olmaz ki ama... Ya türk erkekleri alınmasın ama bizim türk erkeklerinde ne varsa dilinde var icraat da sıfırlar. Şimdi biliyorum bana kızacaklar ama öyle... Şimdi yazarlar da sen adamını görmemişsin gibi sözler. Erkekliklerine asla laf ettirmezler birde, benim karnım tok bu laflara. Neyse benim düşünmem lazım şimdi; aldatsam mı aldatmasam mı, bir an önce karar vermeliyim...

yorumlardan sonraki msjı;

yorumlar icin sagolun ya acayip destek cikiyorsunuz
yani elinize gecirseniz beni bir kasik suda bogum bogum bogardiniz,
kimse bana hak vermiyor kimse beni anlamiyor
benim sucum yok beni yaradan beni atesli yaratmis ne yapim ya
ben doyumsuzum iste kabulde ediyorum,
bende istemem boynuzlamayi ama kocamda benim hakkimi veremiyor,
erkekler kadinlarini yetersiz görünce gidiyor yapiyor olay olmuyor kadin yapinca
kizil kiyamet
kadinin cani yokmu yaa
insallah bu sefer yakalanmam,
valla yakalanirsam bu yeni cürük kocam kendine yediremez beni gebertir
yasaklara oldum olasi bayilmisim
asiri heyecan veriyor valla
:-))))

son mesajı;

neyse ben kacayim..
kocami aldattigim zaman gelir itiraf ederim,,
simdilik benden bu kadar, byeeeeee
-tatlicadiarzu-kötükedihüso

bizlerin yasama gayemiz olan NAMUSU bazilarinin hicde onemsemeyip ayaklar altina aldigini gorunce,aklim duruyo ancak bu kadar yazabiliyorum.....

Allah islah eylesin ne diyim................

hasta bu ınsan arkadaslar yada derler ya ıcınde var saglam bozuk farketmez buna alısmıs bu artık yapacak bı sey yok

erkekler nasıl diyorlarsa, kadınlar da bunu söylemeye başladı demek... doyumsuz erkekler görsünler işte. isterik kadınların da var olduğunu.. elbetteki bu kadına hak vermiyorum. ama şu erkeklerde sadece ben,eşimden tatmin olamıyorum beni tatmin edemiyor diyerek buldukları kılıfın,bir kadın tarafındanda kullanılacağını duysunlar... bu yazıyı okuduğumda Catherine Deneuve nın Gündüz güzeli filmi aklıma geldi. oradada kadın eşinden tatmin olamadığıdan randevuevinde çalışıyordu ve eşinin çok zengin olmasına rağmen....bu bir çeşit hastalık tabii. normal bir davranış değil. psikolojik bir rahatsızlık.

ya açıkcası ben çok samimi bulmadım
kesin bizim siteye dadanan erkek müsvetteleri familyasından bu da...
almiş bi nik ahali kekliyo aklınca...

yada hakkaten hatun fazla ateşli
kendini pazarlıyo
kocasını aldatıcak herifi bulmak icin bu yolu deniyo :nazar:
yani bi kadının ar damarının bu denli su sızdırıyo olması mide bulandırıcı :kahve:

kafamçokkarıştı bence kesinlikle mide bulandırıcı bir durumsüprizzzzz
yani kadınlardada azıtanlar çoğalıyo kocasını aldatacakmış
bu kadın kişiliğini kaybetmiş bence:kızgın: ben her ne olursa olsun evli bir kadının böyle birşey yapmasına kesinlikle karşıyım:eek:klava:

yuh yani kadına bak bide destek bekliyo....midem bulandı inankine belkide uydurmasyondur ya ne bilim ben kadınlara bukadarınıda konduramıyorum...

nedense erkek olduğu düşüncesi çok ağır bastı en adisi bu kadar yapmaz diye düşünüyorum.

hayret bir şey demek hem cinslerimdede böyle ateşli olup tatmin olmayan ve sırf bu yuzden aldatacak hatunlar varmış..ne günlere kaldık..
birde diyor ya allah benı böyle yaratmış...
iyi valla nedende hazır hemen...
öğrendik teşekkurler...

vay basima gelen tovbe tovbe
neyse diyen diyecegini demis zaten Allah akil fikir ihsan eylesin insallah
kocan doyumsuz ediyorsa seni e be akilsiz kari bosan ne aldatiyorsun kocani
Neyse !!!!

insan hayatinda sadece ve sadece namusu icin yasamali bana göre...ne kadar aci,cirkin,acinacak bir olay..erkek kadin farketmiyor,aldatiyorsan olay bitmistir yani

nası bi ateşse artık itfaiye lazım kadıncağıza
ya ınsanların tepkısını almak için yaptı yada gerçekten böyle biri inanasım gelmedı
allah ıslah etsin ne dıyebiliriz ki

:
ya açıkcası ben çok samimi bulmadım
kesin bizim siteye dadanan erkek müsvetteleri familyasından bu da...
almiş bi nik ahali kekliyo aklınca...

evt bende öyle düşünüyorum, bir kadının ağzından çıkıcak laflar gibi gelmedi,
çıksa bile bu kadarına pes derim:1shok:

Eğer bunu yazan gerçekten bir bayansa doyumsuzlukda bir rahatsızlıktır acilen psikolojik yardım alması gerekir.
CADIARZU

Bana hic inandirici gelmedi!!:1closedeyes:

Bu ya bir erkek, yada bizimle kafa bulmak isteyen hatunlardan biri, yazmis sacma sapan seyleri ondan sonrada gelen yorumlara kis kis gülüp "nasilda dalgami gectim ama" diyenlerden.:nazar:...

Gerci olan bitenlere bakarsak, evet artik erkekler kadar kadinlarda aldatiyor diye bir sonuc cikartabiliriz aslinda:kahve:

Buda neden kaynaklaniyor namus kavraminin degismesi, özenti, avrupaya merak, kendi köklerinden kültüründen kacmak vazgecmek, örfünü adetlerini unutmak, emanzipationun ne oldugnu bilmeyip benimde bir erkek kadar buna hakkim var görüsü:kahve:

Ne diyim allah sonumuzu hayir etsin insallah:1closedeyes:

X