buda benim oğlum

allah anneli babali büyütsün cnm darisi benim basima artik haziranin ortasinda bende bekliyorum :KK49:

teşşekkürler siz kendiniz hamilesiniz sanırım dimi yani kediciğiniz değil doğru anladıysam Allah hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin bebişiniziz analı babalı büyütsün:nazar:

$030411-2132(001).jpg

benim sarı kedim ve kardeşi hasta oldular :KK59: 3 gün önce yemek yememeye kusmaya başladılar ishalde vardı dün veterinere götürdük iğne yapıldı ikisinede ilaç verildi ve serum takıldı eve getirdim kusmaları geçti ishal birinde düzeldi birinde hala düzelmedi

bugün tekrar götürdüm yine serum ve iğne yapıldı vitamin verdi dr bugün azda olsa yemek yediler inşallah iyileşirler annesi sütten kesti ama hala annemlerde duruyor çünkü annesi emzirmese bile yanında yatırıyor yavrular üşümemiş oluyor

şuan tek dileğim iyileşmeleri sonrada eve getiricem oğlumu

kediler iyileşti şuan çok sağlıklılar ama kardeşinden ayırmaya kıyamadım iki yavruda annemlerde o bakıyor ikisinede çok oyuncular kardeşiyle ikisi evin içinde koşmaca oynuyorlar heryere tırmanıyor keratalar:KK1:

X